Як зарядити акумулятор.

Підзарядку акумуляторної батареї необхідно здійснювати, як мінімум один раз на півроку. І здавалося б, на перший погляд найпростіша процедура постійно породжує один і той же питання: як правильно це робити?
Вам знадобиться
  • - зарядний пристрій,
  • - ареометр.
Інструкція
1
Починати треба з придбання зарядного пристрою, яких на сучасному ринку представлена ціла гамма. І, кажучи відверто, не всі вони однаково хороші, а якість продаваних пристроїв іноді не в змозі задовольнити потреби покупців.
2
Під час покупки зазначеного приладу потрібно звернути увагу на наявність у нього двох функцій: десульфатаціі та інтенсивного заряду (взимку дуже знадобиться). При підключенні до пристрою акумулятора процес може здійснюватися або підняттям напруги, або збільшенням сили струму.
3
У гонитві за економією часу, якого нам вічно не вистачає, автомобілісти часто застосовують режим прискореного подзаряда, збільшуючи один із зазначених параметрів до максимальних значень, що є грубим порушенням обвинуваченого технологічного процесу, який зазвичай закінчується випаданням активної маси з свинцевих пластин .
4
Номінальний зарядний струм дорівнює одній десятій ємності батареї. Іншими словами, якщо потрібно попрацювати з акумулятором 6СТ55, то зазначений параметр не повинен перевищувати 5,5 ампер.
5
Відновлення працездатності акумулятора бажано проводити у вихідні дні. Час, що витрачається на виконання даної процедури, залежить від ступеня розряду АКБ і може зайняти до двох діб, після закінчення якого в кожній банці ареометром вимірюється щільність електроліту (1,27).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RgKATXhssF4
Зверніть увагу
Зниження щільності електроліту на одну соту вказує на шестипроцентний розряд батареї.