Як поставити передній бампер.

Фахівцям конструкторських бюро автомобільної промисловості, зайнятим розробкою дизайну майбутніх машин, не позаздриш. Незважаючи на всі старання під час роботи, після сходу транспортних засобів з конвеєра обов'язково знайдуться бажаючі покритикувати їх працю і змінити зовнішній вигляд. І чим довше техніка знаходиться в експлуатації, тим більше народжується подібних нарікань.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 13 мм.
Інструкція
1
Найпростіший тюнінг зовнішнього вигляду починається з установки ковпаків на диски коліс і надягання чохлів на сидіння салону автомобіля. Потім, як правило, цим не обмежуються і приймаються за аеродинамічний обвіс, який виготовляється з урахуванням заводських кріплень.
2
Більшість власників, незадоволених дизайном заводських аксесуарів в першу чергу приймаються за модернізацію переднього бампера . Одні, розпорядженні вільний час і віддають перевагу все робити своїми руками, приймаються за його виготовлення самостійно. Інші воліють шлях найменшого опору і набувають виріб в готовому вигляді.
3
На пофарбований новий бампер переставляються і там збираються кронштейни. Потім їх вушка вставляються в прорізи передньої панелі кузова і наживлюються по два болта, призначених для кріплення на правому і лівому лонжероні. Усунувши перекоси встановленого аксесуара, здійснюється остаточна затягування всіх різьбових з'єднань.
4
Якщо монтаж бампера передбачає і бічне його кріплення до передніх крил кузова, то в зазначених місцях виконуються аналогічні роботи.
5
Установка лопарей в передній частині кузова проводиться на фінальній стадії підготовки машини до виїзду з гаража. На даному етапі, щоб полегшити роботу, бажано зняти колеса з машини і не полінуйтеся встановити її на надійну опору.