Як вивести пляму на брюках.

З плямами ми стикаємося всюди. Вони виникають на нашому одязі в самий невідповідний момент, а від деяких позбутися взагалі неможливо. Ненароком пролитий чай, кава, крапля соку, фарба - і все, брюки вже можна викидати. Але чи все так необоротно? Спробуємо послідувати деяким рекомендаціям з видалення плям.
Інструкція
1
Самий ідеальний варіант - звичайно, хімчистка. Тут з плямами справляються в більшості випадків, але дорожнеча, хімікати, втрата часу теж відіграють важливу роль. Тому спробуйте очистити одяг своїми силами.
2
Пам'ятайте, що свіже пляма видалити набагато легше, ніж застарілі. Тому намагайтеся проробляти всі маніпуляції по видаленню відразу ж.
3
Забруднення слід обробляти від краю до центру, а не навпаки. В іншому випадку у вас залишиться ореол навколо плями. Ні в якому разі не треба натирати тканину, просто просочуйте матеріал.
4
Заздалегідь перевірте на непомітному місці або запасному клаптику від штанів застосовується засіб. Це дозволить вам уникнути псування одягу у випадку, якщо в складі пляма виводітеля є сильнодіючі речовини.
5
У більшості випадків на брюках з'являються жирові плями від молока, масла, крові, м'яса, риби. Їх відразу ж необхідно посипати сіллю і легонечко потерти. Повторіть так кілька разів, міняючи сіль. Можна зробити пасту з солі і невеликої кількості води, яку ви також наносите на пляма , чекаєте повного висихання і так повторюєте кілька разів. Непогано справляються з жировими плямами тальк і крейда.
6
Ще один спосіб позбутися від жирних плям. Для нього нам знадобиться цукор, темне господарське мило і гаряча вода. Відмочити пляма в гарячій воді, намильте, зверху посипте цукор і залиште на 15 хвилин. Потім виперіть річ звичайним способом. Якщо пляма не зникло, повторіть ще раз.
7
Звичайна сіль може створити диво з пляма м від вина. Посипте свіже пляма від червоного вина сіллю, залиште на кілька хвилин, а потім сполосніть теплою водою. Якщо забруднення застаріле, допоможе лимонна кислота. Намочіть брюки в її розчині, а потім виперіть.
8
Плями від трави можна відіпрати милом або хорошим пральним порошком. Але якщо це не допомагає, скористайтеся нашатирним спиртом, яким необхідно промокнути пляма , а потім випрати. Також видалить забруднення нашатирний спирт (можна замінити горілкою).
9
Від плям фарби можна позбутися, використовуючи гас або скипидар. Протріть ними пляма , потім промокніть нашатирним спиртом або питною содою.
10
Від жуйки на брюках може врятувати лід. Застигла жуйка легко віддалиться, а що залишилося пляма протріть бензином.
11
Дуже часто на брюках з'являються підпалини від праски. Протріть таке пляма перекисом водню і пропрасуйте до висихання. Також іноді підпалини змочують розчином борної кислоти і перуть звичайним способом. Позбутися від цієї неприємності також допоможе цибулина - протріть це місце половиною цибулі і замочіть на кілька годин у холодній воді.