Як відновити біополе. Денас відновлення біополя.

Вже давно людство активно користується не тільки традиційними методами медицини, але і нетрадиційними. А питанням своєї карми і аури цікавиться велика частина зрілих людей. Однак більш реальним поняттям є біополе людини, оскільки воно може бути відскановано не тільки унікумами з екстрасенсорними здібностями, але й спеціальними приладами.
Інструкція
1
В рамках подібних тестів виявляється радіус біополя і можливі вади. За результатами сканування у людини може виникнути бажання відновити порушене біополе . Ось кілька рекомендацій, що дозволяють це зробити.
2
Ви завжди можете піти по лінії найменшого опору і звернутися до людей з містичними здібностями. Ви можете їх знайти по «сарафанне радіо» або в спеціалізованих центрах, в яких «трудяться» ворожки, маги, екстрасенси та інші надлюди. Залежно від проблеми вам будуть проведені обряди очищення і відновлення. Можливо, доведеться пройти навіть курс.
3
Відновлення біополя власними силами також реально. Головна установка - систематичність. Науково доведено, що перегляд фільмів і передач з елементами жорстокості провокує у людей викид енергії, яка скорочує не тільки розміри біополя, але його інтенсивність. Тому чим позитивніше навколо вас будуть емоції, тим здоровіше біополе . Продовження ж подібних обмежень призведе до ущільнення структури біополя і відновленню діаметру.
4
Як же ви можете відновити біополе і збільшити його енергетику? Панацея від усього - медитація. Прийміть зручне для вас положення, але обов'язково сидяче, не зациклюйтеся на позах йоги. Це не обов'язково.
5
Почніть покрокове розслаблення і неодмінно промовляйте все про себе. Розслаблення почніть з кінчиків пальців ніг і закінчите століттями, промовляючи: з ніг йде напруга і скутість, вони стають легкими і невагомими. Ви повинні відчути те, що говорите. Тільки після цього переходьте до роботи з іншими частинами тіла.
6
Нормалізуйте своє дихання, щоб воно було розміреним, не думайте ні про що. П'ятдесяти вдихів-видихів на правильному стані буде достатньо.
7
Виходити зі стану медитації треба також поступово, пробуджуючи кожну частину свого тіла. А щоб позитивна енергія розподілилася в вас правильно, проведіть точковий масаж основних зон (на переніссі між очей, з кожного боку ніздрів, на скронях і підборідді), посмикайте себе за вуха, вгору і вниз.
Наявність захворювань і нездужань з високою ймовірністю свідчить про пошкодження аури. Лікарська терапія не усуває причину захворювання, тому доцільно спробувати відновити цілісність аури, скориставшись спеціальними вправами.
Перш ніж починати відновлювати ауру, необхідно зрозуміти, що призвело до її пошкодження. Основних причин дві: неправильне мислення і нездорове харчування. Думка матеріальна - якщо людина мислить негативно, якщо він постійно відчуває невдоволення, роздратування, гнів, неможливо зберегти здоров'я на довгі годи.Столь ж негативно впливає на здоров'я неправильне харчування. Тому почати роботу з відновлення аури слід з нормалізації харчування і мислення.

Як нормалізувати мислення та харчування

У свідомості людини повинен панувати мир. Проаналізуйте, які думки доставляють вам занепокоєння, і позбудьтеся від них. Вчіться жити поточним моментом, не думайте про минулі неприємності і можливі проблеми в майбутньому. Прийде час, і ви будете вирішувати ті чи інші завдання, але зараз, коли їх в даний момент немає, не псуйте собі життя постійними роздумами про ніх.Не судіть, не осуджуйте людей. Надайте їх самим собі. Навчіться приймати ситуацію такою, яка вона є. Неважливо, хто і що сказав чи зробив - стежте за собою. Значення мають лише ваші дії, ваша реакція на події, що відбуваються. Які б емоції ви не відчували з приводу дій інших людей, це абсолютно нічого не змінює. Тому вчіться зберігати спокій, йдіть від негативу в будь-яких його проявах. Як тільки ви знайдете душевну гармонію, аура відновиться, багато хвороб підуть самі собой.Но менше значення має правильне харчування. Уникайте фастфуду, продуктів з гіпермаркетів. Їжте більше екологічно чистих овочів, фруктів і риби, зменшите кількість м'яса в раціоні. Постарайтеся максимально відмовитися від будь випічки, солодощів. Повністю відмовтеся від зафарбованих газованих напоїв. Пийте більше чистої води і зеленого чаю. Нормалізація харчування дуже благотворно впливає на відновлення аури.

Медитативних енергетичні вправи

Пам'ятайте, що описані нижче вправи ефективні тільки за умови нормалізації мислення та харчування. Без цього всі поліпшення будуть лише тимчасовими. Одним з кращих вправ для нормалізації аури є активізація чакр. Їх погана робота негативно позначається як на здоров'я людини, так і на його здібностях. Працювати над активізацією чакр зручно перед сном, коли ви вже лягли в ліжко. Розслабтеся, потім сконцентруйтеся на першій чакрі - муладхарі. Інформацію про точне місцезнаходження чакр і їх кольорі можна знайти в мережі. Уявляйте чакру у вигляді сяючого червоного енергетичного кулі розміром з м'яч для тенісу. Коли відчуєте тепло у місці локалізації чакри, переходите до наступної - свадхістані. Її колір - помаранчевий. Далі послідовно активізуйте маніпуру і всі інші чакри.Прокачав всі чакри, подумки спробуйте побачити свою ауру. Візуалізують її сліпуче білої, сяючою, що огортає вас щільним коконом. Це сяйво усуває будь-які пошкодження, спалює всі негативні енергії. Відновленню аури прекрасно сприяє китайська гімнастика тайцзицюань. Її плавні рухи підходять навіть для самих літніх людей, але при заняттях нею необхідно дотримуватися деяких правил. Найголовніше - увійти в особливий медитативний стан. Відчувати кожен свій рух, перебувати в поточному моменті. Рухи повинні бути гармонійні, при їх виконанні ви повинні відчувати радість, задоволення - тільки в цьому випадку вони принесуть пользу.Помніте про те, що на відновлення аури можуть піти місяці, а то й роки. Тому важливо запастися терпінням і не кинути заняття після одного-двох тижнів практики.