Як пов'язати шаль спицями. В'язання спицями моделі 2010 року безкоштовно.

Красива шаль здатна прикрасити будь-який наряд. Залежно від виду пряжі, з якої виконано виріб, вона може бути і ошатною та повсякденному. З об'ємної вовни в'яжуть теплі шалі, зігріваючі холодною зимою. З тонкої вискозной нитки можна пов'язати шаль, яка вдало доповнить відкритий літній сарафан.
Інструкція
1
Пропонуємо пов'язати ошатну шаль з обробкою блискучими паєтками і бахромою. З цією роботою легко впорається навіть починаюча в'язальниця, оскільки всі виріб виконано панчішної в'язкою і петлями з накидом. Перед початком роботи необхідно розрахувати загальну кількість петель у в'язанні. Для цього наберіть на спиці десять петель і пров'яжіть 10 рядів візерунком, який буде використовуватися для в'язки шалі.
2
Розрахуйте кількість петель, яке припадає на 1 сантиметр в'язання. Виходячи з цього, буде розраховане загальна кількість петель, які необхідно набрати для початку в'язання. Як пов'язати шаль на спицях, щоб отримати гарну річ без особливих фінансових затрат? Використовуйте в готовому виробі фантазійні елементи декору - вишивку, кисті, паєтки, навіть хутро.
3
Наберіть на спиці симетричне кількість петель, плюс одна центральна петля і дві кромок. В'язання виконується лицьовими петлями і рядами петель з накидом. Пров'яжіть лицьовими петлями п'ять рядів. У шостому ряду перед кожною петлею зробіть накид. Сьомий, виворітний ряд, пров'язуйте наступним чином - лицьова, накид зняти не пров'язуючи. В результаті у вас повинні вийти петлі, трохи довше, ніж в попередніх рядах.
4
Чергуйте в в'язанні чорну пряжу і пряжу з люрексовой ниткою. Міняти пряжу краще через кожні сім рядів. Але можете вибрати й іншу схему чергування. Для того щоб готова шаль придбала необхідну форму, в середині потрібно провязать разом три петлі. У першому ряду в'язання відзначте петлю по центру, щоб легше було не збитися в підрахунках. У кожному другому ряду пров'язуйте разом три петлі по центру. Продовжуйте в'язання доти, поки на спицях не залишиться три петлі. Шаль закінчена.
5
Тепер їй потрібно надати форму. В результаті повинен вийде трикутник з рівними краями. Злегка змочіть готовий виріб і розтягніть його на м'якій поверхні, пришпилити по краях шпилькою. Залиште висихати.
6
Тепер, коли шаль готова, можна приступати до декорування. Візьміть тонку голку і шовкові нитки. З їх допомогою пришити до шалі пайетки, розподіливши їх по поверхні шалі рівномірно. Із золотистої пряжі наріжте кисті, довгою в 10-15 сантиметрів. Обв'яжіть краю шалі за допомогою гачка, спочатку стовпчиками без накиду, а потім каймою з повітряних петель. Закріпіть між виступаючими частинами облямівки готові кисті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6ap9rpB8OYc
Зверніть увагу
Безкоштовні схеми і моделі в'язання спицями та гачком для жінок, чоловіків і дітей. В'язані шалі і палантини спицями. Шаль з ажурним візерунком. Шаль пов'язана спицями. Дизайнер: Lucku Find. Розмір шалі: 183 х 92 см. Вам буде потрібно. Пряжа Glamour (55% кід мохер, 15% шерсть, 30% ПА, 1500 м/100 г) - 100 г сірого кольору.
Корисна порада
Опис роботи (шаль в'яжеться з верхнього краю): набрати спицями 269 п. І в'язати поперемінно 20 р. ажурним візерунком А і 16 р. ажурним візерунком В. При цьому закривати з обох сторін у кожному 2-м р. 56 х 2 п. І 21 х 1 п. Через 65 см від набірного краю зв'язати решту 3 п. Двойной протяжкой (зняти 1 п. Як осіб., 2. Викрійка для в'язання шалі спицями.