Як зробити сніжки.

Уже помітно наближення весни, і так хочеться, щоб від морозної зими залишилися приємні спогади. Для цього спробуйте зробити сніжки, технологія і методи виготовлення яких безпосередньо залежать від вашого особистого побажання, ступеня майстерності, призначення поробок, а також наявних у наявність витратних матеріалів.
Вам знадобиться
  • надувні кулі, клей ПВА, декоративні нитки, блискітки, паєтки, вата
Інструкція
1
Придбайте в магазинах дитячих товарів надувні кулі круглої форми і самого маленького діаметра, інакше замість сніжку у вас вийде сніжний ком.
2
Розведіть в ємності клей ПВА з водою, дотримуючись пропорції 1: 1. У разі відсутності клею, зваріть клейстер, який за своїми якостями так само ідеально підійде. Для цього дві столові ложки картопляного крохмалю розведіть в невеликій кількості холодної води, а потім вилийте цю суміш в 100 мл закипаючої води і, не доводячи до кипіння, зніміть з вогню.
3
Надуйте повітряні кульки, і щільно зав'язавши отвір, обмотайте кулі нитками. Нитки краще використовувати бавовняні, але при бажанні, можна скористатися і іншими. Обмотувати необхідно в різних напрямках, щоб вийшло щось на зразок сіточки.
4
Приготовленим клейовим розчином просочіть шар ниток. Для цього можна скористатися невеликий малярської пензлем.
5
Гарненько просушіть отриманий кулю і повторіть операцію обмотки і просочення заново. Це додасть вашим сніжки більшу міцність. Після того, як висох і другий шар, приступайте до декорування. Для прикраси можна використовувати наступні варіанти: - нанесіть на готовий сніжок клей, а потім обваляйте в срібних блестках.- точково наклейте супер клеєм паєтки білого або сріблястого кольору. Паєтки можна придбати у відділах, що торгують швейної фурнітурой.- приклейте поверх ниток тонкий шар вати, тоді ваш сніжок вийде «пухнастим», однак робити це необхідно дуже акуратно, щоб зробити сніжки м'якими і не колючими на ощупь.- під час обмотки другого шару, до бавовняних ниткам додайте люрекс. Після висихання не буде необхідності додатково прикрашати такий сніжок, тому що він і так буде трохи поблискувати.
6
Після того, як всі верстви висохнуть як слід, проколіть кульку голкою і акуратно дістаньте його з невеликого отвору біля основи, що залишився при обмотці. Ваш крихкий, прозорий сніжок готовий!