Як вивести пляму з шкіри. Як вивести пляму від масла з шкіри.

Шкіра - це особливий натуральний матеріал, при всій своїй щільності і міцності він дуже примхливий і ніжний, вимагає до себе пильної уваги і дуже дбайливого ставлення. Тому, по необережності поставивши пляма на шкіряний виріб, багато людей впадають у відчай, адже випрати таку річ неможливо, а як вивести забруднення з шкіри іншим способом, невідомо.
Вам знадобиться
  • - гумові рукавички;
  • - шкільний Мел;
  • - дитяча присипка або тальк;
  • - ватні тампони;
  • - м'яка щітка або тканину.
Інструкція
1
Якщо ви поставили пляму на шкіряний одяг, то не панікуйте відразу ж і не думайте про те, що річ пропала. Спочатку розберіться в походженні цього забруднення, тоді стане зрозуміліше, як вивести пляму з кожі.Как вивести пляму з шкіри жирного проісхожденія.Еслі ви примудрилися забруднити шкіряний виріб жиром, то не тріть це місце водою з милом або чимось іншим, здатним завдати шкоди шкірі. Просто засипте місце забруднення крейдяний пилом, яку можна отримати, подрібнити звичайний шкільний крейда в дрібну крихту або, ще краще, пил. Після нанесення крейди на шкіряний виріб його не варто чіпати протягом доби, за цей час крейда вбере в себе частки жиру і вологи. А через 24 години зчистіть крейдяну пил м'якою щіткою і плями ви більше не побачите.
2
Також вивести жирну пляму з шкіряного вироби можна за допомогою пасти з рівних частин бензину і картопляного борошна. Суміш нанести на пляму і дати висохнути протягом декількох годин. Після того, як бензин випарується, борошно необхідно струсити або зчистити м'якою щіткою. Це дозволить вирішити проблему дуже швидко.
3
Як вивести чорнильна пляма з кожі.Чтоби вивести чорнильна пляма з шкіри, вам буде потрібно звичайна дрібна харчова сіль. Її слід злегка намочити і у вологому стані рясно нанести на чорнильна пляма. У такому вигляді залиште свою постраждалу річ на дві доби, після чого почистіть забруднене місце м'якою щіткою, щоб видалити сольову масу.
4
Як вивести пляму з замшевої кожі.Замшевие речі не терплять вологи, тому виведення з них плям вимагає особливої уваги та обережності. Щоб ефективніше прибрати жирну пляму з замшевої шкіри, вам необхідно засипати його тальком або звичайною дитячою присипкою, залишити все в такому вигляді на дві-три години, а після зчистити тальк щіткою для замші.
5
Як вивести пляму з кольоровою кожі.Чтоби вивести пляму з шкіри, пофарбованої в різні яскраві відтінки і зберегти при цьому їх насиченість, скористайтеся звичайною цибулиною. Розріжте її навпіл і ретельно потріть місце з плямою. А щоб повернути шкіряному одязі блиск, натріть її збитим яєчним білком і відполіруйте м'якою фланелевою тканиною.
Зверніть увагу
При роботі з хімічними препаратами слід пам'ятати про захист шкіри рук від їх негативного впливу. Для цього можна використовувати гумові рукавички.
Корисна порада
Не знаючи того, як вивести пляму з шкіри підручними засобами, можна скористатися хімічними засобами для виведення плям, що продаються в господарських магазинах. На кожен вид забруднень існують особливі засоби для виведення плям, універсального засобу немає, але всі ці препарати враховують особливості шкіри, її текстуру і натуральність.