Як запускати бумеранг.

Бумеранг - це мисливський снаряд, яким користувався ще стародавня людина. Він міг бути зроблений з кривою палиці, випиляний з кістки або бивня мамонта. Особливе властивість цього викривленого предмета в тому, що він, описавши в повітрі складну траєкторію, повертається до того, хто його запустив. Бумеранг кидають вертикально, але летить назад він уже в горизонтальній площині.
Вам знадобиться
  • - бумеранг,
  • - рукавички,
  • - відкрита площадка.
Інструкція
1
Якщо ви зібралися запускати бумеранг, з'ясуйте, двосторонній або односторонній у вас снаряд? Якщо обидва кінці у нього однакові, то це двосторонній бумеранг. У одностороннього один кінець плоский, а другий округлений. Кругла сторона одностороннього бумеранга - його верхня частина. Це дуже важливо визначити, коли ви збираєтеся кинути бумеранг.
2
Для тих, хто тільки починає працювати з бумерангом, перші запуски найкраще виконувати при повному штилі. Траєкторія польоту бумеранга дуже чутлива до найменших поривам вітру, які очам можуть бути навіть непомітні. Запускайте снаряд в абсолютно безвітряну погоду, а потім, коли ви освоїте техніку, зможете контролювати його політ і враховувати відхилення через вітер.
3
Для запуску потрібно вибрати місце - там має бути достатньо простору. Не можна щоб поблизу розташовувалися електричні дроти або ходили люди. Бумеранг - небезпечний предмет, не кидайте його в сторону людей і тварин.
4
Візьміть бумеранг вертикально, затисніть в кулаці самий його кінець. Виберіть мету. Найбільш зручно розташована мета - трохи вище, ніж рівень запускає руки. Тримайте бумеранг міцно, але досить легко і вільно, не напружуючись. Основні утримують його пальці - вказівний і великий. Площину запуску бумеранга - вертикальна, рух повинен бути різким і хльостким, всім тілом і особливо зап'ястям.
5
Спіймати бумеранг складніше, ніж запустити його. Якщо у вас снаряд, набутий у випадковому місці, без консультації знаючої людини, то перший час не намагайтеся ловити його, поспостерігайте за тим, як він повертається. Деякі бумеранги мають гострі краї, ловити їх може бути небезпечно. Приймають снаряд так: затискають його двома долонями, ніби хочуть плеснути в долоні. Перший час користуйтеся рукавичками, щоб не поранити руки.
Зверніть увагу
У продажу є безліч неякісних бумерангів, які не повертаються до людини, кинувшись їх. При покупці бумеранга дуже корисно порадитися з фахівцем - вам допоможуть підібрати модель, ідеальну для початківців.
Корисна порада
Якщо ви запускаєте бумеранг, але піднявся невеликий вітер, то розгорніться приблизно на 60 градусів направо від напрямку вітру, якщо ви кидаєте його правою рукою, і наліво, якщо лівою.