Як визначити людину за зовнішнім виглядом.

Підсвідомо людина завжди насторожено ставиться до всього нового. Тому, спілкуючись з незнайомцями, ми завжди намагаємося визначити їх характер і особистісні якості, хоча б за зовнішнім увазі . Багато хто вважає, що звички, характер і смаки знаходять своє відображення в тому, як ми виглядаємо, одягаємося, поводимося. Навіть фізичні дані людини можуть підказати вам, який його характер.
Інструкція
1
Існує тип зовнішності людини, який називається «вісцертонік». Це невисокі, пухкі здоровані з округлим обличчям злегка червонуватого відтінку. Чоловіки часто лисуватий. Ці люди частіше веселі і жартівливі, люблять добре і зі смаком поїсти. Зазвичай вони добрі і товариські, навіть занадто. До них тягнуться і їм довіряють оточуючі, тому часто такий тип зустрічається серед політиків, інших виборних діячів.
2
Ще один характерний тип - «соматонік». Його ви завжди дізнаєтеся по високому зросту, грубуватому статурі, широким плечам, крупним рукам і ногам. Найчастіше шкіра у людей такого типу зовнішності - смаглява. Це люди дії, про наслідки якого вони замислюються тільки після того, як воно було вчинено. Така поведінка часто впливає на їхнє життя, роблячи її непередбачуваною. Вони прагнуть до лідерства і не щадять для досягнення своїх цілей ні себе, ні тих, хто стоїть у них на шляху.
3
«Церобротонік» - тип людей з високим, худорлявим статурою. Колір обличчя в них зазвичай блідий і вид тому часто болючий і щуплий. Зовнішність у нього сама що ні на є «ботанічна», доповнювана очками. Багато з таких людей відірвані від дійсності, витають у хмарах, живуть у власному, вигаданому світі і дуже не люблять повертатися в реальність. Через страх перед нею можуть підставити навіть близького людини, рятуючи свій «будиночок равлика». Зазвичай друзів у таких людей небагато, оскільки зрозуміти їх досить складно.
4
Є ще ряд ознак, які можуть підказати вам про те, з якою людиною ви маєте справу, але, зрозуміло, вони не є догмою. Вважається, що люди з темним кольором очей більш енергійні, рухливі і заповзятливі, ніж ясноокі. Світло-кароокі - старанні й працьовиті, але мрійливі і чутливі. Людей з темно-карими очима відрізняє непостійність, товариськість і дотепність. Ті, у кого сіро-зелені очі - постійні і цілеспрямовані, вони мають сильну волю і досить жорсткі з собою і оточуючими. Синьоокі - порядні, правдиві і романтичні, поривчасті і відхідливі.
5
Ви завжди можете перевірити, наскільки дане опис відповідає характерам знайомих вам людей. Ви здивуєтеся, як багато збігів знайдеться. Розвивайте в собі спостережливість, і вам буде легше спілкуватися з тими, кого ви бачите перший раз в житті.