Як стригти волосся драбинкою. Як зробити стрижку драбинку в домашніх умовах.

Стрижка драбинкою є однією з найпопулярніших жіночих стрижок. У кожному сезоні вона залишається в моді, так чи інакше трансформуючись під актуальні тенденції. Саме тому перукарі всього світу володіють цією технікою досконало, незважаючи на те, що така стрижка є однією з найскладніших в перукарському мистецтві. Як правило, її рекомендують власницям густих або неслухняного волосся. Також така стрижка хороша, якщо необхідно приховати будь-які недоліки волосся.
Інструкція
1
Акуратно розділіть волосся на 5 груп: зона чубчика, дві потиличних зони і дві скроневі з боків голови. Закріпіть їх спеціальними шпильками-зажимами.
2
Почніть стрижку з однією з потиличних зон, краще з тією, яка ближче до вас. Витягніть волосся вгору у напрямку до себе і підрівняйте краї. Нижня пасмо при цьому виступатиме основною для наступних, по ній ви і будете підстригати решта в цій зоні.
3
Стригти всі наступні пасма потиличних зон потрібно по радіальних проділах, підтягуючи їх до основної пасма так, щоб створювати подовження на обличчя. Намагайтеся тримати ножиці прямо, щоб підрівнювання волосся було акуратним.
4
Приступаючи до стрижки волосся скроневої зони, підтягніть їх до центрального проділу і стригите під прямим кутом, відтягуючи їх в напрямку до верхівки голови. Орієнтуватися при цьому потрібно на довжину, задану раніше, і продовжувати створювати подовження на обличчя. Непотрібні поки пасма також можна прибрати за допомогою шпильок. Після стрижки розчешіть волосся, краще гребінцем з дрібними зубчиками, вона дозволить вам ретельніше вивірити недоліки і вчасно їх скорегувати.
5
Пасмо в зоні чубчика стригите також під прямим кутом. Намагайтеся зробити це максимально рівно і акуратно, орієнтуючись на відповідну саме цьому типу особи форму чубчика. Якщо чубчик не потрібна, цей пункт можна пропустити.
6
Потім все волосся центральної частини за допомогою радіальних проборов підтягуйте до контрольної пасма і підрівнюйте їх.
7
На завершення стрижки подровняйте її за допомогою технік Пойнтінга і слайсінг, коли спеціальними ножицями з нерівним краєм лез йде підрівнювання, щоб краї драбинки були різкими і чіткими. Це створить плавний перехід від одного рівня до іншого і додасть обсягу волоссю. Ще раз ретельно прочешіть волосся.
8
Зробіть укладку за допомогою фена і круглої щітки, створюючи бажаний обсяг зачіски. Підкручування кінчиків волосся при цьому може бути як у внутрішню сторону, так і в зовнішню. Струсіть головою після сушки, щоб волосся лягли природним чином.
Драбинку в саду або на дачі можна виготовити самому, потрібно тільки знати, як саме це зробити і які матеріали знадобляться. Багато спеціально зберігають нерівності ландшафту, щоб прикрасити сходами площа ділянки.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що кількість ступенів залежить від висоти сходи. Ідеальна висота - приблизно 14-15 сантиметрів, а глибина - 33-35 сантиметрів. Ширина сходів повинна бути не менше 80 сантиметрів, а щоб по ній вільно могли пройти дві людини, її потрібно збільшити до 120 сантиметрів.
2
Намалюйте креслення, куди завдасте всі необхідні розміри, які ви зробили на місцевості (висоту і довжину підйому). З його допомогою вам буде легше розрахувати кількість сходинок вашої драбинки.
3
Вам також необхідно вибрати матеріал, з якого і буде виготовлена сходи. Природний камінь (базальт або граніт) водонепроникний і довговічний. Сходи, зроблена з такого матеріалу, завжди буде добре виглядати. Вапняк і піщаник менш довговічні, тому їх потрібно обробити спеціальним водовідштовхувальним складом.
4
Хорошим варіантом є бетон. Він довговічний, має різну забарвлення і може витримувати великі навантаження. Якщо ви віддаєте перевагу дерево, виберіть деревину твердих порід, наприклад, дуб. Дошки повинні бути досить товстими, щоб сходи була міцною. Попередньо деревину потрібно обробити просоченнями від цвілі і грибка, щоб вона прослужила довго.
5
Бетонні плитки або натуральний камінь укладіть на шар підсипки, товщина якого 15-20 сантиметрів. Виготовте її з суміші піску та цементу в пропорції 10: 1. Утрамбуйте підсипку, а верхні три-п'ять сантиметрів вирівняйте. Кам'яні елементи і бруківку укладайте збоку, інакше ви можете пошкодити підставу.
6
Бордюри встановлювати необов'язково, якщо ваша драбинка НЕ буде піддаватися сильним фізичним навантаженням. Просто створіть бережок, який являє собою широку залиту бетоном площа, на якій встановлені два-три крайніх ряду каменів або бруківки.
7
Намагайтеся контролювати кут і ширину поверхні сходинок. Всі щілини між окремими деталями заповніть сухим піском. Якщо ваша сходи зроблена з клінкерної цегли, укладіть його на ту ж підсипку, що і для каменю.