Як підняти серцевий тиск. Як підвищити низький серцевий тиск.

Дуже часто люди, які страждають зниженим тиском - гіпотонією, не надають цьому особливого значення, думаючи, що воно не небезпечно. І дарма. Адже при його раптовому і різкому зниженні можна просто посеред вулиці втратити свідомість. А це може призвести до серйозної травми або навіть попаданню в дорожню аварію.
Інструкція
1
Питанням, як підняти серцевий тиск, давно задаються медики, але лікарських препаратів для цих цілей на сьогоднішній день існує небагато, та й приймати їх слід під суворим наглядом лікаря. Тому найкраще зверніться до простих життєвих методам і засобам народної медицини.
2
Найкращим ліками від гіпотонії є, як не дивно, міцний і здоровий сон. Більше спите і поменше нервуйте - ось два основних правила.
3
Якщо ж ваша діяльність пов'язана з високим психічним напруженням і невеликим відрізком часу на сон, то доведеться вдатися до інших методів лікування. Завжди починайте свій день з чашки міцної кави або чаю. Пам'ятайте при цьому, що зелений чай, наприклад, навпаки, дуже сильно знижує тиск. Зате води ви можете пити, скільки завгодно. Споживайте напої, соки (особливо - гранатовий), морси, супи, соковиті фрукти - чим більше, тим краще. Рідина збільшує об'єм крові в організмі і, відповідно, підвищує тиск.
4
Частіше їжте - не менше 4-х разів на день, але невеликими порціями. Вживайте більше солоних продуктів, тому сіль затримує рідину в організмі. Це може бути оселедець або огірковий розсіл, а може - просто чайна ложка солі, розмішана в склянці води.
5
Вживайте більше шоколаду (бажано - темного), жирних продуктів, риби, гострого. Якщо, звичайно, на це не існує протипоказань.
6
Добре допомагає вживання відвару звіробою або вдихання тонізуючих масел: м'яти, розмарину, чорного перцю і т. Д.
7
На ніч надягайте спеціальні компресійні панчохи. Часто низький тиск є наслідком застою крові в нижніх кінцівках.
8
Ведіть активний спосіб життя. Більше рухайтеся і займайтеся спортом. Фізичні навантаження підвищують і нормалізують кров'яний тиск.
9
І пам'ятайте, що хоча підняти серцевий тиск і можна самостійно, але краще всього звернутися до лікаря для виявлення справжньої причини його постійного зниження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JSF46a6JBng