Як підключити ммс.

Для того щоб мати можливість отримувати і відправляти MMS-повідомлення (картинки, мелодії, відеофайли і багато іншого), необхідно підключити спеціальну послугу. Її надають всі мобільні оператори зв'язку за кількома номерами.
Інструкція
1
У абонентів "Мегафона" одним з таких номерів є 5049. На нього ви повинні послати смс-повідомлення з текстом "3", якщо вам потрібні налаштування ммс , "2" і "1 ", якщо вам знадобляться ще й настройки інтернет і WAP. Другий номер - це номер абонентської служби 0500 (дзвінок на нього безкоштовний). Потрібно тільки додзвонитися, дочекатися відповіді оператора і повідомити йому модель свого мобільного телефону. отримати настройки MMS можна і на сайті компанії (для цього відвідайте відповідний розділ і заповніть форму). Як тільки настройки надійдуть на ваш телефон, обов'язково збережіть їх.
2
Замовлення налаштувань ммс -повідомлень (а заодно і мобільного інтернету) абонентам оператора "Beeline" доступний за допомогою відправки USSD-запиту за номером * 118 * 2 #. Оператор автоматично визначить марку вашого мобільного, а потім пришле настройки (буквально через дві-три хвилини). Щоб отримані настройки були збережені, ви повинні ввести встановлений за замовчуванням пароль 1234. Підключення інших послуг у даного оператора доступно завдяки USSD-команду * 118 #.
3
Абонентам мережі "МТС", як і в "Мегафоні", замовлення ммс -настроек доступний на сайті оператора (якщо ви скористаєтеся цим способом, то автоматично будуть замовлені і настройки інтернет-з'єднання) . Для цього зайдіть в меню "Допомога та обслуговування", а потім виберіть графу під назвою "Налаштування MMS". Після цього ви побачите поле, в яке необхідно ввести номер мобільного телефону (тільки в семизначними форматі). Проте тут існує одне "Але": навіть після активації відправка ммс буде неможлива (і прийом теж), якщо не підключена послуга GPRS/EDGE. Для її підключення використовуйте USSD-команду * 111 * 18 #.
4
Отримання автоматичних налаштувань MMS, GPRS абонентам "МТС" доступно через відправку SMS-повідомлення. В тексті вкажіть команду "MMS" та відправте її на короткий номер 1234. Крім того, не забувайте про безкоштовний номер 0876 (на нього потрібно просто зателефонувати, настройки надійдуть на ваш телефон через кілька хвилин).