Як налаштувати прозорість вікон. змінюємо прозорість вікон в windowsvista.

Прозорість вікон стала доступна користувачам в Microsoft Windows Vista і Windows 7, починаючи з 2005 року. Ця опція дозволила зробити обрамлення навколо вікон папок і програм кілька прозорими, «розмиваючими» фон, а також різнокольоровими, за смаком користувача.
Інструкція
1
Прозорість вікон можна активувати і налаштувати не на всіх видавництвах Windows Vista/7. Так, редакція «Базова» не має налаштувань прозорості, так як орієнтована на слабкі комп'ютери з невеликим об'ємом оперативної пам'яті. А графічні ефекти, в тому числі і прозорість, споживають велику кількість системних ресурсів.
2
У всіх інших редакціях Windows Vista/7 прозорість вікон налаштовується в розділі «Персоналізація» панелі управління. Для виклику цього розділу, клацніть правою кнопкою миші на будь-якому порожньому місці робочого стола.В діалоговому вікні виберіть пункт «Персоналізація». Перед вами з'явиться вікно персоналізації. У нижній частині вікна знайдіть пункт «Колір вікна» і клацніть лівою кнопкою миші за посиланням.
3
Ви перейдете в розділ персоналізації «Колір і зовнішній вигляд вікна». Система запропонує вам змінити колір меж вікон, меню «Пуск» і панелі завдань. Виберіть бажаний із запропонованих цветов.Ніже в рядку «Включити прозорість» встановіть галочку.
4
У налаштуваннях інтенсивності кольору перемістіть бігунок, щоб налаштувати прозорість. Переміщення бігунка в крайній лівий бік робить вікна максимально прозорими, «скляними», переміщення бігунка в правий бік, відповідно, максимізує насиченість обраного вами кольору.
5
Далі, ви можете налаштувати насиченість і яскравість прозорості. Натисніть на фразу «Показати настройку кольорів» і перед вами з'являться ще три бігунка для зміни відтінку, насиченості і яскравості. Другий і третій з них також змінює сприйняття прозорості обрамлень навколо папок і программ.После того, як прозорість налаштована належним для вас чином, натисніть кнопку «Зберегти зміни» і закрийте панель персоналізації.