Як знайти місце практики.

При хорошому збігу обставин місце вашої практики може забезпечити вам ряд плюсів в майбутньому. У вас буде гарна характеристика від великої фірми або взагалі відпаде проблема з пошуком робочого місця. У будь-якому випадку, варто відповідально підійти до пошуку і врахувати ряд нюансів.
Інструкція
1
Визначтеся з містом. Залежно від того, на якій спеціальності і в якому місті ви вчитеся, вам варто шукати практику у себе або де-небудь ще. Наприклад, якщо ви майбутній соціолог, а місто недостатньо великий, щоб надати гідне, на вашу думку, місце , розсилайте своє портфоліо і резюме в довколишні великі міста.
2
Якщо ви не плануєте після навчання переїжджати, а вчіться на більш поширеною спеціальності, наприклад, менеджер або юрист, то вам необов'язково лізти в нетрі.
3
Оберіть компанії, які подобаються вам. Неважливо - у себе, в іншому місті або взагалі в іншій країні - складіть список, принаймні, з 25 компаній і фірм, в яких ви хотіли б попрацювати. Перелік повинен складатися з тих організацій, які вам вже добре відомі й з недавно знайдених.
4
Шукайте роботодавців через мережу. Щоб заповнити список, користуйтеся пошуком в інтернеті. Вводите словосполучення, пов'язані зі сферою, в якій бажаєте працювати, і шукайте сайти компаній. Можливо, фірм в телефонних довідниках та інших ресурсах ви знайдете більше, але подумайте, чи варто йти працювати в компанію, яка до цих пір не організувала власний хоча б сайт-візитку.
5
Це найважливіша частина: обравши цікавлять вас організації, розішліть своє резюме електронною поштою або факсом. В резюме повинні увійти такі дані: ваше повне ім'я, місця роботи, інформація про успішність, ваші сильні сторони, досвід роботи в професійному середовищі.
6
Крім резюме важливо підготувати портфоліо. Це щось на зразок привітального листа, в якому ви повинні довести, що саме ви повинні стати новим, можливо, постійним співробітником цієї компанії. Напишіть кілька слів про ті речі, які вивчили самостійно, згадайте кілька конкурсів та ділових ігор, в яких є переможцем, розкажіть про декілька ідеях, які у вас є, і переконайте читаючого, що це лише кілька карт у величезній колоді ваших козирів.