Як оформити кабінет англійської мови. все для оформлення кабінету англійської мови.

Кабінет англійського мови повинен відрізнятися від інших кабінетів. Адже він є «маленькою закордоном» для учнів. Вчителю просто необхідно передати дух країни. Такий підхід не тільки зможе підвищити мотивацію учнів до вивчення незрозумілого іноземного мови, а й сприятиме емоційному розвитку дитини.
Інструкція
1
Інтер'єр кабінету слід ретельно продумати. За традицією на передній стіні кабінету розміщується класна дошка з відкидними полями або екран. Звичайну шкільну дошку можна замінити на сучасну інтерактивну, тоді відпаде необхідність оснащувати кабінет іншими технічними засобами навчання.
2
В кабінеті англійської мови обов'язково мають бути технічні засоби навчання: телевізор і DVD-плеєр, музичний центр. При їх допомозі можна подолати ряд труднощів сприйняття англійської мови на слух. Але всю цю техніку з успіхом може замінити комп'ютер. Хоча в багатьох школах нашої країни такі технічні засоби навчання недоступні, але якщо вони є, то буде великою помилкою знехтувати ними.
3
На вільній частині стіни розмістіть довідкові таблиці і алфавіт. Ця експозиція може змінюватися, залежно від класу і тематики занять. Бічна стіна (експозиційна) служить для розміщення робочих тематичних і ювілейних стендів. Однак площа експозиції повинна бути скорочена до мінімуму, необхідного для декількох занять. На цій же стіні розмістіть матеріали по країні досліджуваного мови. По можливості встановіть в кабінеті легкі пересувні стенди для знімних наочних матеріалів.
4
Особливу увагу приділіть розстановці парт в кабінеті, так як основним завданням предмета є все ж навчання спілкуванню на іноземній мові. Погодьтеся, що важко спілкуватися людині, що сидить за першою партою з товаришем, який сидить у тебе за спиною, та ще й в кінці кабінету. Тому парти найкраще розставити по периметру. А ще краще, якщо кабінет буде обладнаний великим круглим столом. Психологи кажуть, що положення «обличчям до обличчя» допомагає зняти мовний бар'єр, стимулює проведення дискусій і полілогом англійською мовою.
5
Невід'ємною частиною кабінету англійської мови є книжковий фонд. Він складається і науково-методичної літератури для викладача і літератури для учнів. У вільному доступі для учнів повинні знаходитися словники (двомовні, фразеологічні, спеціальні), навчальні посібники, збірники вправ, книги для позакласного читання, переклади творів англомовних письменників і поетів, газети та журнали англійською мовою.
6
Намагайтеся оформити кабінет англійської мови яскраво, але зі смаком. І чим більше сил буде вкладено вами в оформлення кабінету, тим буде простіше вашим учням вивчати іноземну мову.