Як відкрити канцелярський магазин. канцелярські товари відкрити.

Попит на канцелярські товари сьогодні досить великий - в деяких містах є не тільки торгують виключно ними магазини , але і невеликі спеціалізовані ринки. Тому ризикнути відкрити нову торгову точку можна навіть неподалік від уже наявних точок продажів конкурентів - ринок канцелярських товарів складається з багатьох сегментів, і виграти конкурентну боротьбу хоча б в якихось із них цілком реально.
Вам знадобиться
  • 1. Приміщення на першому поверсі будівлі (власне або орендоване)
  • 2. Розроблений фірмовий стиль, вивіска і вітрина, оформлені відповідно до нього
  • 3. Комплект торгівельного обладнання
  • 4. Один-два продавця-консультанта в штаті
  • 5. Пакет установчої та дозвільної документації, зареєстрований касовий апарат
  • 6. Ділові зв'язки з постачальниками та виробниками канцтоварів
Інструкція
1
Придумайте назву і знайдіть ідею для оформлення вашого магазину канцелярських товарів, а потім доручіть дизайнерам розробку фірмового стилю на її основі. Рішення простіше відшукати, якщо торгова точка буде спеціалізуватися на одному з двох основних напрямків даного ринку - продажу канцелярських товарів для школи або продажу канцелярських товарів для офісу. Якщо ви маєте намір працювати з обома категоріями товару, то варто підкреслити саме ідею «універмагу», універсального магазину канцелярських товарів.
2
Замовте торговельне обладнання, точно розрахувавши обсяги товару, які до вас будуть надходити, і оцінивши ту площу, яку ви маєте. Якщо ваш задум простягається до відкриття мережі фірмових магазинів канцелярського приладдя, то і обладнання для першої торговельної точки краще зробити з використанням фірмового стилю. Якщо ж таке задоволення вам поки не по кишені, обмежтеся стандартними рішеннями для роздрібної торгівлі економ-класу (можна навіть б/у).
3
Зберіть пакет установчих та дозвільних документів і тримайте документацію в повному порядку - на випадок перевірки. Ніякої особливої специфіки з цієї точки зору торгівля канцелярським приладдям не має - вам знадобиться той же дозвіл пожежної інспекції, то ж дозвіл Росспоживнагляду, що і власникам будь-яких інших магазинів. Зареєструвати також доведеться вивіску і вітрину, які розглядаються міською владою як зовнішня реклама.
4
Починайте налагоджувати зв'язки з виробниками та постачальниками канцтоварів. На ринку представлена продукція як вітчизняних виробників, так і зарубіжних, тому методи роботи доведеться використовувати різні, будьте до цього готові. Отримавши перші партії товару, і найнявши для початку хоча б одного-двох продавців-консультантів, можете сміливо починати торгівлю.
Корисна порада
Постарайтеся з часом добитися того, щоб у вашому магазині була широко представлена як продукція, розрахована на масового покупця (вироблена в основному в країнах Південно-Східної Азії), так і елітна канцелярська продукція відомих європейських брендов.Чтоби не зазнавати зайвих збитків, продумайте і втілити в життя антікражних політику вашого магазину, адже канцелярське приладдя - якраз той вид товарів, який досить просто забрати з собою, не розплатившись.