Як прискорити швидкодію.

Високий рівень швидкодії комп'ютера забезпечує хорошу ергономіку і приємну роботу на ПК. Так як новітні операційні системи споживають безліч ресурсів, в основному за рахунок графічних ефектів, вони можуть знижувати швидкодію .
Інструкція
1
Окрім як шляхом збільшення фізичної пам'яті комп'ютера, наприклад, ОЗУ, або заміною процесора на більш новий з високою тактовою частотою, можна відключити деякі графічні процеси Windows.Windows містить в собі таку системну програму, як «Параметри швидкодії». Щоб запустити її, зайдіть в папку «Мій комп'ютер» і клікніть правою кнопкою миші на будь-якому порожньому місці в папці. У контекстному меню виберіть «Властивості». Перед вами відкриється вікно з основними відомостями про комп'ютер.
2
В лівому стовпчику з посиланнями виберіть посилання «Додаткові параметри системи». На екрані запуститься додаток «Властивості системи», за замовчуванням вкладка «Додатково». На цій вкладці ви побачите розділ «Швидкодія», натисніть в ній кнопку «Параметри ...». Відкриється наступне вікно «Параметри швидкодії».
3
У вкладці «Візуальні ефекти» виберіть пункт «Забезпечити найкращу швидкодію " і натисніть "Застосувати». Все графічні ефекти будуть відключені, що вивільнить RAM для нових процесів.
4
Потім перейдіть у вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Змінити ...» в параметрах віртуальної пам'яті. Виберіть розмір файлу підкачки «Розмір за вибором системи» або виберіть «Вказати розмір» і вкажіть максимально можливе значення, зазвичай більш того, що відображається в рядку «Рекомендується». Після цього натисніть "OK", а в попередньому вікні - «Застосувати», і закрийте всі окна.Такім чином, ви підвищили швидкодію комп'ютера за рахунок відключення візуальних ефектів і допомоги ОЗУ завдяки виділеній для нього частки пам'яті з жорсткого диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E43yDZjEDGw