Як вставити беруші. Як правильно вставляти беруші.

Беруші призначені для захисту вух від шуму і попадання в них води. Існують і інші різновиди даного пристосування, наприклад, дайвінговие беруші, що мають отвори для вирівнювання тиску, або беруші для людей, які страждають від вушної болю під час польотів в літаку. Щоб захистити свої вуха від негативних факторів, досить вставити беруші, але багато хто не вміють робити це правильно, тому мучаться від дискомфорту і почуття розпирання в слуховому проході.
Інструкція
1
Беруші можуть виготовлятися з різних матеріалів. Найпростіші зроблені з вати. Силіконові, поліуретанові та поліпропіленові - сучасні і практичні. Але найзручнішими для домашнього використання вважаються беруші з ПВХ. При їх правильному використанні практично виключена можливість отримання травми слухового проходу, так як тиск на нього практично не ощущается.В залежності від виду беруші можуть використовуватися один або кілька разів. Одноразові доступніше за ціною, а багаторазові - комфортніше для споживача і екологічніше для навколишнього середовища.
2
У побуті найчастіше використовуються беруші для сну. Вони не повинні завдавати дискомфорт і становити загрозу для органу слуху. Тому їх м'якість - основна якість, на яке потрібно звернути увагу при покупці.
3
Ретельно вимийте руки і слуховий канал. Надайте вушного вкладиша форму гладкого щільного циліндра. Прослідкуйте, щоб на ньому не було складок, які можуть не тільки завдати незручності, але і травмувати слуховий прохід.
4
Візьміть підготовлений вушної вкладиш і круговими рухами повільно введіть його в слуховий прохід. Злегка натискайте на пристосування, щоб сформувати повітронепроникне ущільнення.
5
Після того, як вушної вкладиш буде вставлений, притримайте його деякий час, щоб він остаточно випростався і прийняв форму вушного проходу.
6
Якщо ви використовуєте силіконові беруші, ні в якому разі не вставляйте їх глибоко. Вони повинні бути розташовані на слуховому каналі.
7
Використовуйте один виріб не більше п'яти разів. Але якщо беруші забруднилися раніше, їх слід змінити. Якщо вушної вкладиш липне до рук, він також непридатний для використання і вимагає термінової заміни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lrz2BX6BMYw
Зверніть увагу
Якщо беруші застрягли в слуховому проході, зверніться до ЛОРа. Тільки він може витягти пристосування, не завдаючи шкоди органу слуху.
Корисна порада
Чи не розламуйте і не розтягуйте пристосування. Вушної вкладиш повинен використовуватися цілком.