Як намалювати цукерку. Як легко можна нарівавать цукерку.

Якщо вам потрібно складне зображення, найкраще взяти цукерку , покласти її перед собою і малювати те, що бачиш. У процесі ви зможете проявити творчий підхід і підкоригувати форму і розфарбовування обгортки, але приклад перед очима допоможе правильно позначити світлотінь і зробити зображення реалістичним.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу,
  • - олівець,
  • - кольорові олівці,
  • - ластик,
  • - програма Paint.
Інструкція
1
Простий малюнок олівцем. Згадайте, які види цукерок вам зустрічалися - карамельки, льодяники, трюфелі, батончики - і схематично зобразіть свої уявлення. Воспользуйтеь для наочного прикладу фотографією. Розфарбуйте ці картинки і отримаєте дуже симпатичний результат.
2
Якщо вам потрібен простий малюнок в файлі, приблизно те ж саме можна зробити за допомогою Paint. Намалюйте контури і використовуйте інструмент «Заливка» для додавання кольору в різні зони.
3
Об'ємний малюнок олівцем. Візьміть прості олівці з твердістю НВ і 2В. Намалюйте основу-форму олівцем НВ, злегка заштрихуйте, залишивши чистими тільки місця відблисків (куди потрапляє пряме світло). М'яким олівцем покрийте штрихуванням більш темні місця і складки на «вушках». Зробіть різну щільність штрихування для відображення переходу тіней.
4
При малюванні кольоровими олівцями дійте за тією ж схемою, використовуйте різні відтінки одного кольору для передачі гри світлотіней. Подивіться приклади кольорових малюнків цукерок, їх же можна зробити в чорно-білому варіанті.
5
Малюнок в Flash. Знайдіть відповідну фотографію. У нашому прикладі розглянемо зображення шоколадної цукерки-сердечка. За допомогою інструменту «Перо» окресліть темно-коричневі лінії, що визначають форму цукерки: верхній контур у формі сердечка, нижній контур вид збоку і радіальні смужки від центру до країв.
6
Інструментом «Піпетка» зніміть з фотографії кольору (краще взяти 3-4 відтінку, якщо обмежитися двома, то ефект буде менш натуралістичним) і зробіть складний градієнт для заповнення контурної форми.
7
За фотографії визначте більш світлі місця і позначте їх на малюнку. За допомогою піпетки і радіального градієнта поставте відблиски так, як вони розташовані на фотографії.
8
Пофарбуйте радіальні смужки (див. П.2) в темно-коричневий колір і помістіть поверх відблисків, так як в них світло не потрапляє. Цукерка готова.