Як зробити дверну коробку. виготовлення дверної коробки.

У кожному житловому будинку є двері - вони розділяють житлові простору, і без них немислимо уявити сучасну квартиру або приватний будинок. Більшість людей купують або замовляють готові двері, які залишається тільки встановити в дверний отвір, але в деяких випадках має сенс виготовити дверну коробку - основу дверного блоку - власними руками, щоб потім встановити в неї самі двері.
Інструкція
1
Для якісного виготовлення дверної коробки вам буде потрібно деревообробний верстат, а також матеріали - стругані дошка товщиною 5 см, з якої ви повинні вирізати чотири відрізка, два з яких дорівнюють ширині дверного отвору, а два - його довжині. З довжини вертикальних відрізків відніміть товщину верхньої перекладини майбутньої коробки.
2
Обробіть відрізки з трьох сторін - оструганную і відшліфуйте їх, а четвертої розмістіть їх біля стіни. Залежно від товщини дошки для майбутньої двері, зробіть в коробці паз, в який буде вставлена двері.
3
Виберіть паз з одного боку, якщо двері буде одинарна. Якщо ж двері буде подвійна, пази потрібно буде зробити з двох сторін. Найкраще пропиляти паз для двері на деревообробному верстаті, піднімаючи стіл і регулюючи глибину пропила. Обріжте до потрібної довжини створені дерев'яні заготовки, обробіть на верстаті торці.
4
Після того як довгі заготовки для коробки будуть готові, перейдіть до обробки поперечних відрізків. Довжина поздовжніх відрізків для стандартного дверного отвору повинна складати 193 см, а поперечних - 90 см. Паз на торці поперечних балок дверної коробки повинен бути глибиною 1,5 см і шириною в 5 см.
5
Готову коробку зберіть за допомогою цвяхів або саморізів, щоб забезпечити міцність конструкції. На готову коробку можна навісити петлі і встановити двері, а для того щоб двері щільно утримувалася в косяку в закритому стані, на нього можна прибити шматочок шкіри, вкритої олійною фарбою.