Як пов'язати джемпер.

Володіння техніками узорного в'язання спицями дозволяє зв'язати абсолютно будь-яку річ з індивідуальним малюнком. Так, на основі популярного панчішного в'язання можна пов'язати джемпер з широкими рукавами.
Вам знадобиться
  • Cпіци №1 1/2, №6
  • Шерсть - 500гр.
  • Допоміжна нитка
Інструкція
1
Джемпер будемо в'язати панчішних в'язанням на різному діаметрі спиць, гумка 1 * 1.
2
Розрахунок петель: 40 петель = 10см, 34 ряду = 10см.
3
Почнемо в'язання з манжети з круглим краєм. Спицями №1 1/2 допоміжної ниткою наберіть необхідну кількість петель для манжети і пров'яжіть 4 ряди. Потім основний ниткою зв'яжіть 4-6 рядів панчішних в'язанням.
4
Видаліть допоміжну нитку, відкриті петлі основної ниткою надіньте на додаткову спицю. Зігніть пов'язану смужку навпіл виворотом всередину. На 2 спицях вийде петель в два рази більше. Пров'язуйте по дві петлі разом - одну з основною, іншу з допоміжної спиці. У вас повинно вийти кількість петель рівне початкового набору.
5
Зв'яжіть гумкою 1 * 1 6 см. Почніть в'язати рукав спицями №6. Вив'язувати по його довжині 4 широких смужки по 22 ряди кожна. По краях рукава додавайте петлі для розширення до 50см. 4-я вузька смужка повинна збігатися з лінією пройми.
6
Зв'язавши рукав, наберіть з двох сторін додатково петлі на решту довжину переду і спинки по боку. В'яжіть всі частини светра разом, розташовуючи по переду і спинці по 6 широких і 5 вузьких смуг. Пров'яжіть 17 см. Розділіть в'язання переду і спинки, вив'язуючи кожну частину окремо для отримання горловини довжиною 24см.
7
Після знову об'єднайте 2 частини в'язання і пров'яжіть ще 17см. Довяжіте до початку другого рукава. Закріпіть петлі переду і спинки. Рукав в'яжіть до початку манжети. Зробіть зменшення петель в тому порядку, в якому була зроблена прибавка при в'язанні першого рукава.
8
Другу манжету в'яжіть окремо, починаючи з круглого краю, за принципом в'язання першою. З круглого краю почніть в'язати гумку по нижньому краю светри.
9
Манжети та гумки пришийте горизонтальним трикотажним швом.
10
Для обробки горловини зв'яжіть панчішних в'язанням смужку шириною 12см, за довжиною рівну прорізи горловини спинки і переду. Пришити її до джемпер виворітного стороною вгору.