Як зробити весільну зачіску вдома.

Абсолютно всім дівчатам хочеться в свій найщасливіший день - День весілля - виглядати надзвичайно. Образ складається з сукні, макіяжу, манікюру і, звичайно, зачіски. Багато звертаються до професійних перукарям, щоб вже точно не турбуватися за зачіску весь день. Однак можна створити відмінний весільний образ будинку самостійно або попросити допомоги у подружок.
Вам знадобиться
  • Заздалегідь приготуйте всі необхідні інструменти і укладальні кошти. Краще, якщо фіксація у них буде сильна, щоб зачіска не втратила за день свій вигляд. Для класичної весільної зачіски вам знадобляться гарячі бігуді, шпильки, гребінець, невидимки і лак для волосся.
Інструкція
1
Розчешіть волосся. Основну частину заколіть на маківці за допомогою шпильок-затискачів, залишивши з боків кілька пасом для обрамлення особи.
2
Відокремте пасмо волосся в передній частині голови у напрямку від скроні до скроні, накрутите її на гарячі бігуді від особи до потилиці. Намагайтеся закручувати щільно, так як кожна вислизнули пасмо потім відіб'ється на ітоговорм результаті зачіски.
3
Розділіть хвіст на три невеликих пасма і закріпіть їх гумками.
4
Кожну з пасом накрутіть на гарячі бігуді. Пам'ятайте, що міцність локонів може залежати і від розміру бігуді: чим вони менші, тим завивка міцніше. Закріпіть бігуді спеціальними прищіпками.
5
Зачекайте, поки бігуді охолонуть. Якщо часу немає, то можна використовувати режим холодного повітря в фені. Виконуйте сушку акуратно, не зачіпаючи зайвий раз бігуді, так як можна розгорнути їх, і локони вийдуть стирчать в іншу сторону.
6
Знімайте бігуді так, щоб не пошкодити локони. Нанесіть невелику кількість лаку на кожне пасмо і під корінь.
7
Передню частину волосся (яка була відділена) зберіть назад. Закріпити її потрібно шпильками перед хвостиками.
8
Покладіть локони з хвостиків в різних напрямках, створюючи обсяг і закриваючи гумки. Можна пришпилити штучні прядки або використовувати невидимки. Перевірте за допомогою другого дзеркала акуратність і рівномірність укладання. Знову нанесіть лак для волосся.
9
Бічні пасма також підщепі за допомогою бігуді або гарячої плойки. Зверніть увагу на напрямок кучерів, щоб вони м'яко обрамляли обличчя.
Корисна порада
Під локони ви також можете закріпити фату, використовувати для прикраси квіти, стрази.
Якщо ви вирішили зробити весільну зачіску самостійно, то вам необхідно, перш за все, пам'ятати про те, що не можна робити весільну зачіску без тренування. Навіть фахівці в цій справі і ті роблять зачіску заздалегідь. Це потрібно не тільки для того, щоб розрахувати час, який потрібно буде витратити на зачіску, а й для того, щоб подивитися, як вона буде виглядати.

Перш ніж почати робити зачіску вдома потрібно переконатися в тому, що у вас є все, що вам знадобитися для створення зачіски. Для того щоб власноруч створити весільну зачіску вам знадобиться фен, кругла гребінець, звичайна гребінець, щипці, лосьйон для захисту волосся, лак для волосся, шпильки. Слід пам'ятати, що лаку для волосся в даному випадку багато не буває, тому, щоб уникнути непотрібних несподіванок, у вас повинен бути один балончик лаку в запасе.Ітак, необхідно нанести на волосся лосьйон захист, рівномірно розподілити його по всій довжині волосся. Потім ви витягаєте волосся за допомогою фена і круглої расческі.После цього необхідно розділити волосся на три рівні частини, середню частину волосся необхідно начесать, це буде основа зачіски. Потім цю частину волосся потрібно зміцнити на голові, використовуючи шпильки або невідімкі.Оставшіеся 2/3 волосся необхідно обробити лаком. Після цього їх потрібно накрутити на великі щипці. І знову обробити лаком.После цього незакріплені волосся потрібно укласти на потилиці локонами. Залежно від того, які будуть локони, великі чи маленькі, зміниться зовнішнє сприйняття зачіски, тому краще спробувати і ті й другіе.Фата кріпиться на невидимки над локонамі.Свадебная зачіска готова. Проте вам слід пам'ятати про те, що зробити весільну зачіску в день весілля буде трохи складніше, і ймовірно, що у вас на неї піде трохи більше часу. Тому, коли ви будете планувати час, який ви витратите на зачіску, вам слід додати до того часу, який ви затратили на зачіску під час тренування хоча б півгодини.