Як перерахувати гроші на банківську карту. Перерахування грошей на карту ощадбанку.

Перерахування грошових коштів на банківські картки (на прикладі Ощадбанку, ОТП Банку) можливе призвести наступними способами: написавши заяву в будь-якому відділенні банку або Пошти Росії; через електронний гаманець; з карти на карту.
Інструкція
1
Для перерахування грошових коштів на банківську карту вам необхідно знати реквізити конкретного банку і одержувача грошового переказу. Перерахування грошових коштів на карти Ощадбанку, ОТП Банку проводиться через будь-яке відділення даного банку або через відділення Пошти Росії. При цьому відправнику необхідно написати відповідну заяву із зазначенням своїх паспортних даних та платіжних реквізитів одержувача.
2
Клієнти ОТП банку можуть заповнити бланк електронного поштового переказу і звернутися за здійсненням електронного переказу грошових коштів в одне з відділень поштового зв'язку ФГУП «Пошта Росії», що працює за програмою «КіберДеньгі».
3
Перерахування грошових коштів на банківські картки через платіжні інтернет-сістемиВибрав інтернет-систему зберігання і перерахування грошових коштів (наприклад, Yandex-гроші, або Money Mail), зареєструйтесь на сайті даної системи. Після реєстрації ви отримаєте в користування електронний гаманець; поповніть його будь-яким зручним для вас способом, зазначеним в інформації даної платіжної системи. Для перерахування коштів на карту банку-партнера платіжної системи виберіть функцію Переказ грошей? Переклад на рахунок фізичної особи в [Зазначений банк], виберіть суму переказу і заповніть банківські реквізити в відкрилася формі. Від вас буде потрібно вказати: назву банку, місто банку, БИК банку, ІПН банку, кореспондентський рахунок банку, спосіб переказу, № банківського рахунку, № розрахункового рахунку, ПІБ одержувача.
4
Перерахування грошових коштів методом «з карти на карту» через банкоматУслуга доступна для держателів дебетових і кредитних карт Ощадбанку, ОТП Банку. Для перерахування грошей вставте свою карту в банкомат, введіть PIN код. Знайдіть в меню послугу «Грошові перекази». Підтвердивши її, вкажіть суму, яку хочете перерахувати зі своєї карти і далі - номер картки отримувача грошових коштів. Підтвердіть свої дії, натиснувши ОК. Зверніть увагу, що багато банкомати та платіжні інтернет-системи при перерахуванні коштів на карту стягують відсотки.
Зверніть увагу
Грошовий переказ доставляється в перебігу 1-5 днів з моменту перерахування.