Як змінити id. Як змінить ід.

У соціальній мережі Вконтакте є опція, коли замість ID (ідентифікаційного номера) можна написати свій нік. Тобто адреса вашої сторінки vkontakte.ru/ваш_номер_ID ви можете змінити на vkontakte.ru/ваш_ник. За допомогою цієї функції ви зможете не тільки виділитися серед своїх друзів, але й захистити свою сторінку від спаму в Вконтакте, оскільки для цього зазвичай використовується ID-номер.
Інструкція
1
Щоб змінити адресу своєї сторінки Вконтакте і зробити нік замість ID-адреси, зайдіть в "Мої налаштування" в меню сторінки, вкладка "Загальне".
2
Внизу вкладки "Загальне" знаходиться пункт "Адреса Вашої сторінки", де потрібно натиснути кнопку "Змінити адресу".
3
Введіть у поле редагування замість ID-номера нік, ім'я, або будь-яке поєднання латинських букв, цифр або знаків «_» (символів "нижнє підкреслювання"). При цьому нік повинен бути не коротше 5 символів. Хоча тут не все так просто, як могло б здатися на перший погляд. Багато красиві, що запам'ятовуються, цікаві або поширені ники вже зайняті. Однак якщо ви виявили, що адреса вже зайнятий, не поспішайте засмучуватися. У такому випадку можна додати до ніку або імені цифри, або використовувати символи нижнього підкреслення: наприклад, v_petrov або star555.
4
Після введення ника натисніть кнопку "зайняти адреса <ваш_нік>".
5
Потім відкриється віконце "Підтвердження дії", в спеціальне поле якого потрібно ввести код. Якщо ваш телефонний номер "прив'язаний" до сторінці ВКонтакте, протягом хвилини ви отримаєте sms з цим кодом (наприклад, 9673423). Якщо ваш номер мобільного телефону не був вказаний в "Налаштуваннях", спочатку вам необхідно буде ввести номер свого телефону у відповідне поле, і тільки після цього ви зможете ввести код.
6
Після цих нескладних дій стандартний ID вашої сторінки Вконтакте, що складається з набору цифр, буде змінено на красивий і запам'ятовується нік, який ви ввели. За бажанням, цей нік можна буде поміняти на інший за допомогою того ж поля редагування адреси сторінки.
Зміна ідентифікатора Xbox Live, пов'язаного з email-ом, паролем і обліковим записом Windows Live ID, може бути здійснено користувачем за допомогою даних облікового запису Windows Live ID. Можливими діями є визначення ідентифікатора , зміна або видалення пароля і перемикання тега свого гравця.
Інструкція
1
Здійсніть вхід в систему Xbox Live, вказавши свій тег і виберіть пункт меню «Мій Xbox" для визначення свого ідентифікатора Windows Live ID.
2
Використовуйте обраний раніше аватар і розкрийте посилання «Керування обліковим записом» для відображення шуканої облікового запису.
3
Скористайтеся підказками розділу «Відновлення пароля облікового запису» при неможливості визначення забутого або втраченого паролю, або змініть пароль ідентифікатора Windows Live ID за допомогою консолі Xbox.
4
Вкажіть для цього пункт «Керування обліковим записом» і розкрийте сторінку «Ваші відомості».
5
Використовуйте розділ «Ідентифікатор Windows Live ID» і вкажіть розділ «Змінити пароль» (Change Password).
6
Введіть значення підлягає заміні пароля і нового пароля у відповідні поля і підтвердіть свій вибір повторним введенням бажаного значення нового пароля.
7
Натисніть кнопку «Змінити зараз» для підтвердження виконання команди і вкажіть «Так» у вікні запиту системи для збереження створеного пароля в консолі з можливістю використання його при авторизації інших сервісів Windows Live.
8
Вкажіть команду «Видалити пароль» для очищення даних ідентифікатора Windows Live ID.
9
Поверніться до розділу «Служба захисту» і вкажіть пункт «Керування обліковим записом» для виконання операції зміни тега свого гравця.
10
Вкажіть пункт «Ідентифікатор Windows Live ID» на сторінці «Ваші відомості» і перейдіть в розділ «Змінити ідентифікатор WIndows Live ID».
11
Натисніть кнопку «Так» при наявності другого ідентифікатора або виконайте реєстрацію додаткового облікового запису Windows Live ID на сторінці «Ласкаво просимо в ідентифікатор Windows Live ID», натиснувши кнопку «Реєстрація».
12
Вкажіть поточний пароль у відповідному полі та натисніть кнопку «Увійти».
13
Вкажіть бажані email та пароль доступу для асоціації з новим ідентифікатором і натисніть кнопку «Увійти».
14
Скористайтеся кнопкою «Так, змінити» для підтвердження заміни поточного ідентифікатора Windows Live ID та натисніть «Оновити контактні дані» для застосування обраних змін.
15
Натисніть кнопку «Готово» для завершення процесу редагування ідентифікатора .