Як створити ярлик "Мій комп'ютер". Як створити ярлик мій комп'ютер на івіндоус 7.

Ярлик «Мій комп'ютер» присутній за замовчуванням на робочому столі ОС Windows. У його контекстне меню поміщені посилання на запуск важливих компонентів системи - редактор реєстру, диспетчер пристроїв, майстер установки програм, провідник і т.д. Якщо відображення цього ярлика відключено у вашій системі, то його можна включити в налаштуваннях ОС або створити копію ярлика.
Інструкція
1
Поверніть або закрийте усі вікна програм, щоб мати доступ до вільного простору робочого столу.
2
Відкрийте провідник Windows. Для цього достатньо натиснути клавіші WIN + E, але можна запустити Провідник і через кнопку «Пуск», перейшовши в розділ «Програми» і вибравши рядок «Провідник».
3
Клацніть елемент «Робочий стіл» в лівій панелі Провідника, а потім знайдіть іконку «Мій комп'ютер» і перетягніть її мишкою на вільне від ярликів простір робочого столу. При цьому не має значення, чи будете ви тягати ярлик лівої чи правої кнопкою миші, в будь-якому випадку на робочому столі буде створено ярлик для цього програмного компонента операційної системи.
4
Інший спосіб відновити відсутній на робочому столі ярлик «Мій комп'ютер» - включити його відображення в налаштуваннях ОС. Для цього в ОС Windows XP потрібно клацнути фонову картинку правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню рядок «Властивості».
5
Перейдіть на вкладку «Робочий стіл», знайдіть у самому низу кнопку «Налаштування робочого столу» і клацніть її. В результаті відкриється вікно «Елементи робочого столу».
6
В ОС Windows Vista це вікно відкривається інакше. Спочатку слід запустити Панель Управління, вибравши відповідний пункт у меню на кнопці «Пуск». Потім на сторінці «Оформлення та персоналізація» треба натиснути посилання «Персоналізація» і у вікні вибрати рядок «Змінити піктограми робочого стола».
7
В ОС Windows 7 спосіб відкриття того ж вікна теж трохи відрізняється - після запуску Панелі Управління вибором відповідного пункту в меню на кнопці «Пуск», треба можна ввести в поле пошуку слово «персоналізація». У результатах пошуку натисніть посилання «Персоналізація» і у вікні клацніть рядок «Змінити піктограми робочого стола».
8
Після відкриття вікна «Елементи робочого столу» в будь-який з описаних ОС треба поставити відмітку в чекбоксі у напису «Мій комп'ютер» у верхній частині вкладки «Загальні» і натиснути кнопку «OK».