Як зробити трек.

Прагнення до творчості в будь-якій сфері діяльності властиво кожній людині. Це якість особливо проявляється в музиці.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою програмою звукозапису (у прикладі Fruity loops)
  • Банк електронних інструментів
  • Віртуальні синтезатори
  • Банк ритмів (ударні семпли)
  • Основи музичних знань і музичний слух.
Інструкція
1
Почніть з імпровізації. Вона допоможе вибрати багато характеристик майбутнього твору: темп, ритм, настрій, лад (мажор або мінор), багато іншого. Уявіть картинку або сюжет, про яку хочете написати. Продовжуйте імпровізувати.
2
Створіть каркас мелодії. Її характер повинен відображати вашу ідею.
3
Розвійте з каркаса структурні елементи: вступ, головну тему, розвиток, кульмінацію, згасання. Різноманітьте мелодію, але підкоряйте всі думки і образи однієї мети, поставленої на самому початку.
4
Додайте ударні. Не зловживайте дзвінкими креш і хетамі, вони заглушать всю тканину музики. Кожен другий удар по Хету повинен звучати приглушено. Не забувайте, що у слухача повинно скластися враження, ніби грають живі люди. А живий барабанщик НЕ БУДЕ ударяти по інструментах з однаковою сілой.Обозначайте сильну частку (частіше першу) бас-бочкою, або великим барабаном. Подбайте про реалістичність звучання, попрацюйте з настройками.
5
Підпишіть баси. Сама нижня нота може залишатися на одній висоті (але не в одній тривалості) від двох чвертей до двох тактів. Якщо будете міняти бас частіше, слухач не встигатиме за ним, якщо рідше - музика здасться монотонною. Ритмічний рисунок баса міняйте на свій розсуд, але не перетворюйте його в другу мелодію.
6
підголоски і оркестрові інструменти трохи приглушите, щоб виділити мелодію. Якщо даєте фрагменти мелодії оркестру, то додавайте громкость.Лішніе інструменти оббирати. Слідкуйте, щоб музика не була перевантажена, особливо на початку. Не пускайте одночасно дві мелодії, щоб зосередити увагу на головному.
7
Почніть зведення. Користуйтеся ефектами: компресорами, лімітерамі, мультіеквалайзерамі ... в "Fruity Loops" є декілька вбудованих.
Корисна порада
Не копіюйте нікого. Створюйте трек, не схожий ні на що почуте раніше, виходьте за рамки стилів і жанрів.