Як зарядити акумулятор без зарядного пристрою. Як зарядити акумулятор телефону від юсб кабелю.

Дуже часто власники мобільних телефонів стикаються з вельми клопіткою проблемою - як зарядити мобільний телефон, не маючи під рукою зарядного пристрою. Причини відсутності зарядного пристрою бувають різні. Ось три способи зарядити мобільний телефон без спеціального зарядного пристрою.
Інструкція
1
Перший спосіб здійснюється за допомогою комп'ютера і USB перехідника. Це найпростіший спосіб вирішення проблеми, але, з іншого боку, найвибагливіший. Бо часто виявляється так, що поруч немає або комп'ютера, або шнура USB. Якщо перехідник і комп'ютер опинилися поряд з вами, то все дуже просто. Підключіть USB кабель до комп'ютера, і телефон почне заряджатися.
2
Другий спосіб вимагає уважності і часу і здійснюється за допомогою «чужого» зарядного пристрою. Під словом «чужий» розуміється зарядний пристрій, який не підходить для моделі вашого телефону. Це може бути зарядний пристрій від старого мобільного. Отже, по-перше, від'єднайте акумулятор від телефону. Візьміть «чуже» зарядний пристрій і відріжте у нього штекер, який повинен вставлятися в телефон. Розріжте ізоляційний шнур зарядного пристрою в тому місці, де ви відрізали штекер. Ви побачите два маленьких проводка, один червоного кольору, інший синього. Розріжте ізоляційний провід так, щоб оголити ці два проводка.Далее візьміть акумулятор і огляньте його. Знайдіть на ньому контакти позолоченого кольору. Тепер уважно подивіться і знайдіть на акумуляторі «+» і «-». Ваша задача зводиться до того, щоб приєднати синій проводок ізоляційного проводу до знаку «+», а червоний до знаку «-». Для того, щоб проведення не зіскочили зі свого місця, їх потрібно зафіксувати скотчем. Робити це потрібно акуратно, щоб не роз'єднати контакти. І останнім кроком буде включення саморобного пристрою в розетку. Будьте обережні, виконуйте даний метод підзарядки мобільного телефону дуже акуратно і нічого не наплутати, інакше вас може вдарити струмом. Але пам'ятайте, що найкраще заряджати мобільний телефон спеціально призначеним для цього зарядним пристроєм.
3
Третій спосіб підзарядити мобільний телефон без спеціального зарядного пристрою здійснюється за допомогою так званої «жаби». Це універсальний зарядний пристрій для акумуляторів абсолютно будь-яких моделей мобільних телефонів. Продається такий пристрій в салонах стільникового зв'язку. Працює від мережі 220V. Інструкція до застосування дуже проста. Група контактів підбирається за допомогою переміщення спеціальних повзунків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Sb7UURxGFig