Як прискорити роботу процесора.

Збільшення швидкодії комп'ютера називається оверклокинг. Оверклокінг - процес не такий вже і складний, як це може здатися з першого погляду. Практика і деякий досвід у вигляді зіпсованого процесора це незмінно підтверджують.
Інструкція
1
Сьогодні розігнати процесор - досить нескладне завдання. Для цього потрібно збільшити частоту, на якій працює комп'ютер (процесор). Існує велика кількість програм, за допомогою яких можна «розігнати» процесор прямо з Windows. Наприклад, Softfsb. Скачайте дану програму (розповсюдження безкоштовне). Запустіть. Відкриється командний рядок даної програми. Вкажіть частоту до якої ви хочете "розігнати" процесор і натисніть "Y". Далі програма все виконає автоматично. Перезавантаження не потрібне.
2
Оптимальний варіант - розігнати CPU з BIOSа. Зайдіть в BIOS, знайдіть опцію, яка відповідає за частоту роботи пам'яті. Якщо ви не знаєте точно місце знаходження, то уточніть це в інструкції. Після того, як ви знайшли цю опцію - встановити мінімальне значення. Далі знайдіть параметр, який має назву AGP/PCI Clock і встановіть значення рівне 66/33 МГц.Теперь необхідно знайти параметр Frequency/Voltage Control. Цей параметр і відповідатиме за збільшення швидкодії процесора . Конкретного значення, на яке потрібно збільшити значення - ні. Все залежить від характеристики вашого персонального комп'ютера. Для початку збільште частоту на 10 МГц. В більшості випадків це має спрацювати. Збережіть змінені параметри і завантажте Windows. Тепер необхідно переконатися що швидкодія вашого комп'ютера збільшилася. Для цього скачайте програму CPU-Z. Перевірте стабільність роботи процесора за допомогою програми Super PI або Prime95. Також контролюйте температуру процесора , вона не повинна підніматися вище 60 градусів, але чим температура буде нижче, тим краще.
3
Якщо все вдалося, то повторіть пророблені дії і збільште швидкодії вашого комп'ютера ще на 10 МГц. Продовжуйте це доти, поки система працює стабільно.