Як підключити звук в колонках.

Якщо після підключення колонок до комп'ютера відтворення звуку не здійснюється, вам потрібно виконати ряд налаштувань, які дозволять усунути дану проблему. Слід зауважити, що настройка всіх необхідних параметрів виконується досить швидко і не вимагає від користувача якихось особливих знань в пристрої ПК.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, колонки.
Інструкція
1
Підключаючи колонки, ви повинні звернути увагу на інформери, спливаючі на робочому столі. У більшості випадків після підключення до комп'ютера аудиоустройств системою виводиться вікно надбудов, в якому користувачеві необхідно задати тип підключеного обладнання.
2
Так, вставивши штекер пристрою в звуковий вихід на комп'ютері, у вікні, встановіть параметр «Лінійний вихід». Якщо після підключення колонок на робочому столі не з'явилося жодного інформера, значить, операційна система автоматично визначила тип обладнання. Тепер можна перейти до наступного кроку.
3
Перед тим, як ви приступите до подальших налаштувань, включите колонки, виставивши регулятор гучності на виробі в максимальне положення. Переконайтеся, що режим «MUTE» (придушення аудіо сигналу) знаходиться у вимкненому стані.
4
Відкрийте настройки відтворення звуку на комп'ютері, якшо лівою кнопкою мишки по іконці динаміка, розташованої в системному треї. Встановіть всі регулятори в верхнє становище. Якщо після цих дій звук не з'явиться, зайдіть у розділ «Параметри» і клікніть по меню «Властивості».
5
Поставте прапорці навпроти всіх значень, після чого збережіть зміни. Тепер вікно налаштувань звуку буде доповнено низкою додаткових регуляторів. Вам потрібно виставити їх усі в максимальне положення, після чого перевірити працездатність аудіопристрої. Після внесених вами змін у розділі звукових налаштувань підключення колонки працюватимуть в нормальному режимі.