Як відкрити під'їзд.

Цілком типова ситуація: ви приходите додому, а перед вами замкнений під'їзд і ключів від замка на двері немає. Що ж робити в такій патовій ситуації, адже додому потрапити хочеться?
Інструкція
1
Чекайте, коли сусіди відкриють вам двері. Найпростіший і менш енерговитратний спосіб - чекати, коли хтось із мешканців під'їзд а відкриє двері зсередини або зовні. Вибирати цей варіант варто тільки в тому випадку, якщо в сюжеті вас під'їзд е проживає досить багато людей. Якщо ж у вашому домі всього два поверхи і, відповідно, не дуже багато квартир, то чекати вам доведеться занадто довго, і краще застосувати іншу стратегію для потрапляння в під'їзд .
2
Покричить або постукайте в вікно своїм домочадцям або сусідам. Загалом, потрібно привернути увагу тих людей в потрібному під'їзд е, які зможуть відкрити двері і які не будуть розсерджені на те, що ви їх відволікаєте від якихось важливих занятій.Данную стратегію найкраще застосовувати як раз в малоповерхових будинках. Ну, або якщо ваша квартира знаходиться на не надто високому поверсі. Як варіант - можна кинути сніжок у вікно. Правда, потрібно розраховувати сили, щоб його не розбити. Цей спосіб підійде тільки в тому випадку, якщо на дворі зима. В інший час спробуйте привернути увагу іншими способами.
3
Уважно вивчіть кодовий замок. Якщо вам потрібно потрапити в під'їзд , на якому стоїть кодовий замок, а код ви забули, загубили чи просто не знаєте, то уважно придивіться до кнопок. Зазвичай ті, на які найчастіше натискають, протерті, тому неважко обчислити потрібні для вас цифри. Далі є кілька варіантів розвитку подій. Якщо в конкретному під'їзд е варто кодовий замок, клавіші якого потрібно натискати одночасно, то вам пощастило - натисніть всі протерті клавіші і спокійно заходите всередину. Якщо ж потрібно набирати цифри в певній послідовності, то вам доведеться перебрати кілька варіантів, причому неправильні бажано записувати. Цілком можливо, за той час поки ви возитеся з замком, хтось відкриє вам двері зсередини або зовні. Хоча, якщо не пощастить, то пильні мешканці можуть викликати охорону, яка з'ясовуватиме, чому ви не пам'ятаєте код від свого замку.