Як змінити голос в телефоні. програма для зміни голосу на мобільному.

Зміна власного голоси - справа дуже непроста, вимагає навичок тренування. Звичайно, можна це зробити руки стоять засобами, але телефонний змінювач промови набагато спростить це завдання. Маскіратори голоси буде дуже корисний любителям розіграшу, щоб видати себе за когось іншого. За допомогою програми зміни голосу ви можете повністю змінити тембр, тональність і висоту голосу в режимі реальному часі.
Інструкція
1
Програми маскіратори мови дозволяють зробити голос невпізнанним при розмові по стаціонарному або мобільному телефону. Хоча є й інші пристрої, що дозволяють змінити голос (наприклад, синтезатор мови), але вони не дозволяють спілкуватися в реальному часі. А тільки після запису голосу, його зміни і програвання надалі. Телефонний голос має величезну перевагу перед цими пристроями, синтезуючи мова в реальному часі.
2
змінювач голоси зручні тим, що забезпечують пряме з'єднання, дозволяючи не відключати телефонний апарат. При цьому пряме підключення пристрою до трубки мобільного або стаціонарного телефону забезпечує відмінну якість звуку. А наявність підсилювача звуку дозволяє забезпечити чудову чутність в багатолюдних і галасливих місцях, і плохослишащіх людьми.
3
Тональність і тембр голосу можна змінити за допомогою регулятора режимів зміни висоти і тембру голоса.Ето дає можливість для користувача швидко міняти голос в процесі розмови кілька разів. Наприклад, якщо ви хочете зобразити, що під час розмови трубку взяв інший чоловік. Також за допомогою шифратора голоси ви можете розіграти навіть тих людей, які вас завжди впізнавали по голосу. Наприклад, чоловіка, дружину, ваших друзів, співробітників або навіть начальника!
Корисна порада
Програми змінювач голоса:http://vc.455.ru/http://video-a.ru/mobilka/28873-icall-programma-dlya-izmeneniya-golosa-na.htmlhttp://pinkinform.ru/2010/03/programma-izmenenie-golosa-v-telefone-dlya-izmenenie-golosa-v-telefone/http://pro-mobilniki.info/