Як зробити яхту своїми руками.

Численні любителі водних подорожей часто замислюються про створення власної яхти. Це значно знизить затрати на постійну оренду судна і на постійне очікування часу оренди. Єдиним рішенням може бути споруда яхти. Будувати її на замовлення досить проблематично. Є можливість її споруди власними руками . Важливий момент - розрахувати свої сили, продумати проект і знайти якісні будівельні матеріали. Потрібно взяти до уваги, що власного споруди яхта не витримає великих навантажень з боку перевезених вантажів і пасажирів. Проект не може кардинально відрізнятися від стандартного проекту збірки будь яхти.
Вам знадобиться
  • Інструкція по зборці, проект яхти, будівельні матеріали, інструменти, бажання зібрати яхту своїми руками.
Інструкція
1
При бажанні побудувати яхту у вас є два варіанти - полегшений і ускладнений. Вибір буде залежати від вашого бажання і від фінансових можливостей. Приготуйтеся до того, що доведеться витратити значну суму грошей.
2
Перший варіант - придбання в одній із численних компаній по зборці судів комплекту для споруди яхти. Другий варіант - повністю, з нуля, зробити яхту. Вам доведеться власними руками випилювати днище, борт, кіль, підбирати такелаж і т.д. Знайти проекти ви можете в інтернеті на спеціалізованих сайтах.
3
Будівництво складається з декількох етапів - розробка, вивірка креслень, будівництво та перевірка зібраної яхти. На етапі розробки найкраще звернутися до фахівців. На етапі перевірки креслень варто перевірити можливість зіставлення деталей один з одним.
4
Збірка яхти повинна проводитися у відповідності з усіма технічними характеристиками. Це дозволить уникнути проблем і питань при експлуатації власної яхти. Особливу увагу варто приділити добірці такелажу
5
Перевірка якості виконаних робіт повинна проводитися не в штучно створених умовах. Ви повинні перевірити якість яхти в умовах природної експлуатації.
Зверніть увагу
Можливі труднощі і проблеми. При будівлі яхти варто вибрати близько розташований водойму для проведення випробувань. Не варто економити на будівельних матеріалах. Будівельні роботи найкраще проводити в критому приміщенні щоб уникнути попадання вологи і створення проблем при подальшій експлуатації.
Корисна порада
При будівлі яхти необхідно дотримуватися всі технічні терміни. Це стане гарантією якості при подальшій експлуатації судна. Вибір деталей, кріпильних деталей та інші матеріалів залежить від вашого бажання. Віддавати перевагу, по можливості, слід товару від надійного виробника, а також товарам з натурального матеріалу.
Яхтовий спорт - це не тільки гра з морською стихією, це ще й неймовірно прекрасне судно, легке і витончене, просто мрія під білим вітрилом. Ні для кого не секрет, що яхта - задоволення дороге, і в нашому суспільстві побутує думка, що дозволити собі яхту може тільки дуже багата людина. Насправді яхта дійсно дорога річ, якщо її купувати або замовляти майстру. А можна побудувати яхту своїми руками, витративши особистий час, але заощадивши гроші.
Вам знадобиться
  • Матеріал для будівництва корпусу яхти, матеріал для вітрила, мотор, конструкторська документація.
Інструкція
1
Визначте, яку саме яхту ви хочете, тобто для яких цілей вона буде призначена, до якого типу відноситься, яким буде її оснащення.
2
Придбайте проект для будівництва яхти. Бажано, щоб він був схвалений службою нагляду за маломірними водними судами, адже готову яхту в будь-якому випадку доведеться реєструвати в цій же службі. Звичайно, якщо у вас є відповідний досвід, то ви можете спроектувати майбутню яхту і самостійно.
3
Підрахуйте вартість яхти згідно проектної документації, і зіставте її зі своїми фінансовими можливостями. Це необхідно для того, щоб вкладені кошти не скінчилися на стадії недобудованого корпусу, який потім благополучно б згнив. Можна здешевити вартість проекту, вибравши дешевий матеріал для корпусу.
4
Приступайте до будівництва яхти, використовуючи креслення і схеми будівельної документації.
Зверніть увагу
Перш, ніж приступати до будівництва яхти своїми руками, ретельно обрахувати вартість всього проекту, тому що він порівнянний за витратами з будівництвом будинку. Крім того, дане будівництво зажадає від вас весь вільний час, який доведеться відняти у сім'ї.
Корисна порада
Щоб не витрачати додаткові кошти на покупку проекту, можна пошукати матеріал в інтернеті, так само як і поради з будівництва яхт. Але тоді краще все ж проконсультуватися з фахівцем, щоб уникнути можливих помилок і неточностей.