Як намалювати листівку для мами. намалювати листівку на день народження.

Збираючись намалювати листівку для мами, потрібно мати на увазі, до якого свята буде приурочена ця листівка. Кругла дата, червоний день календаря або просто якийсь радісний привід підкажуть ідею картинки.
Інструкція
1
Якщо у мами наближається день народження, то, мабуть, не варто малювати цифрами, скільки років їй виповниться і зайвий раз нагадувати про вік. Але можна непрямим чином все ж спробувати відзначити той факт, що мамині року - її багатство. Наприклад, намалювати стільки червоних троянд, скільки років їй виповнюється. Або на намальованому на листівці торті зобразити таку ж кількість свічок. А можна намалювати маму, що летить на зв'язці N-ного кількості повітряних кульок.
2
На листівці до восьмого березня за традицією можна зобразити нехитрий букетик пухнастих жовтих мімоз. Але можна неколько розвинути тему міжнародного жіночого дня, який в нашій країні відзначається ще й як свято весни, і намалювати маму в образі наступаючої весни.
3
Міжнародний день матері підкаже відразу кілька тем для листівки. Адже у мами стільки справ, коханих, важливих, невідкладних, з якими вона повинна впоратися протягом дня. Але не будь-яке з них гідно бути відображеним на нашій листівці. Навряд чи мама зрадіє листівці де буде намальовано, як вона з щіткою в руці чистить до блиску унітаз. Навіть якщо цій листівкою автор хотів висловити своє захоплення тим, яка вона чудова господиня. Свято є свято. І сюжет для листівки вибирати потрібно відповідний. Нехай краще мама на святковій листівці пече пироги або тортик. Якщо в звичайному житті вона цього ніколи не робить, така отритка може послужити ненав'язливою проханням, щоб мама побалувала б люблячих її домочадців смачними пиріжками. До такого дня можна намалювати маму за її улюбленою справою. Або подарувати їй її намальовану мрію у вигляді білосніжної яхти, на якій пливе мама по синьому морю.
4
Мамі буде дуже приємно, якщо вона отримає листівку до її професійного свята. Для цього треба буде простудіювати календар і дізнатися, коли люди маминої професії відзначають такий день. Потім треба зобразити маму за її роботою. Варіантів може бути рівно стільки, скільки у мами професій. Може бути днем вона працює на одній роботі, а вечорами підробляє на інший. Тоді й листівок має бути не одна, а дві.
5
Підводячи підсумок, можна сказати, що в такій благородній справі, як малювання листівки для мами, календар може бути великим помічником у виборі сюжетів і приводів для привітання. Але в пошуках свят, не варто забувати і про трудові будні, коли, може бути, мамі буде особливо приємно отримати намальовану для неї листівку просто так.