Як підключити телевізор до роутера. підключення телевізора тюльпани до роутера.

Сьогодні досить вигідно використовувати різного виду та роду підключення телевізорів до роутерам. Часто доводиться використовувати допомогу фахівців. Провести підключення самостійно буває складно з багатьох причин. Це не тільки використання несумісної один з одним техніки. Важливо вміти правильно прописати маршрут перенаправлення даних і провести настройку параметрів відповідно до ставляться. Все вищевказане може бути проведено самостійно при володінні деякими навичками вміння працювати з настроюваної технікою. Грамотне проведення всіх налаштувань створить вам унікальну можливість роботи з даними.
Вам знадобиться
  • Телевізор, роутер, знання англійської мови при установці параметрів і прописуванні маршрутів.
Інструкція
1
Для підключення телевізора до роутеру потрібно слідувати покрокової інструкції. Першим кроком можна вважати вивчення технічних параметрів з'єднуються об'єктів і можливості їх суміщення. Для цього потрібно вивчити технічну документацію або перевірити на практиці можливість їх взаємодії.
2
У режимі ручного налаштування потрібно вибрати пункт "Параметри" і провести їх відповідно до вимог. Спочатку потрібно перевірити режим dual access aka Russian pppoe. Потім включити DHCP, налаштувати властивості локальної мережі.
3
При настроюванні властивостей локальної мережі коштує виставити режим автоматичного отримання таких налаштувань, як ip і dns. Коли ваш комп'ютер отримав всі дані, варто приступати до безпосереднього підключенню.
4
Далі потрібно прописати маршрут, логін, пароль, виставити режими контролю. Після цього потрібно перезавантажити систему і запустити інтернет і телебачення.
5
При ухваленні рішення про налаштування додаткових сервісів може знадобитися прописування додаткових маршрутів передачі даних.
6
Прописування маршрутів варто повторити кілька разів в деяких випадках. Як правило, при підключенні можуть виникнути різного роду технічні збої. Їх усунення не може бути проведено досить швидко. Варто кілька разів провести настройку і загальну перезавантаження системи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oErWS-pS_mU
Зверніть увагу
При вивченні технічних характеристик по сумісності варто звернути увагу на можливість їх зміни відповідно до заданими параметрами. При прописуванні маршруту варто спробувати прописати одразу декілька маршрутів. Це дозволить знайти оптимальний варіант підключення і використання інтернету, телебачення і т.д. Можуть виникнути деякі питання при роботі так званих додаткових сервісів.