Як відключити одне з мережних підключень.

На одному комп'ютері може бути встановлено кілька мережних підключень . Дуже часто це призводить до плутанини. Як правило, одного мережевого підключення вистачає. Іноді випадково можна створити кілька мережевих підключень до одного типу інтернет-з'єднання, що не рекомендується. Отже, непотрібні профілі інтернет-підключення необхідно видалити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно визначити активну інтернет-підключення, яке використовується в поточний момент, щоб випадково його не видалити. Для цього натисніть лівою клавішею мишки кнопку «Пуск» на панелі завдань і виберіть меню «Панель управління». Потім знайдіть в меню вкладку «брандмаузер Windows». Натисніть по ній правою клавішею мишки. Відкриється вікно. Тут будуть показані всі активні з'єднання з мережею, як громадські інтернет-з'єднання, так і підключення по локальній мережі.
2
Зверніть увагу на вкладку «Активні громадські мережі». Навпаки цього рядка вказано назву профілю активного інтернет-з'єднання, за допомогою якого ви виходите в інтернет. Запам'ятайте або запишіть назву цього профілю. Якщо ви користуєтеся локальною мережею (домашня або офісна, не обов'язково з доступом в інтернет), також запишіть або запам'ятайте назву профілю навпроти рядка «Домашні чи робочі мережі». Врахуйте, що назва деяких термінів може змінюватися в залежності він версії Windows. Наприклад, замість назви «Громадські мережі» може бути термін «Глобальні мережі». Суть від цього не змінюється.
3
Далі відкрийте папку «Мережеві підключення». Щоб не шукати її в панелі інструментів, можете натиснути клавішу F1. Відкриється папка з доступом до всіх мережних підключень, які є на комп'ютері.
4
Видаліть всі непотрібні вам мережеві підключення, крім тих, що були активними в брандмауеере Windows (назва профілів, які ви записали). Для видалення натисніть по папці «Мережні підключення» правою кнопкою миші. З'явиться контекстне меню, в якому виберіть команду «Видалити». При необхідності з цієї папки можна задати «Підключення за умовчанням» або відправити ярлик мережевого підключення на робочий стіл.