Як зробити прикраси з тканини.

Оригінальна прикраса можна зробити з будь опинилася під рукою тканини , навіть, наприклад, з обрізків, які залишилися після шитття великої речі, або невдалих шарфиків або шапок.
Вам знадобиться
  • «Тепла» тканину, ножиці, нитки, намистини або гудзики, мило, повсть
Інструкція
1
З щільного тканини (найкраще взяти фетр або йому подібний матеріал) слід вирізати п'ять кружечків діаметром від 7 до 9 см. Вийдуть «млинчики», трохи різні за розміром і нагадують ватяні диски. Щоб прикраса-квітка виглядало природно, коштує неяскравим повстю затонировать верхній і нижній гуртки. Наприклад, гурток діаметром 7 см можна обробити блідо-зеленим, а гурток діаметрів 9 см - світло-рожевим.
2
Потім на гуртках необхідно зробити пелюстки - до 12 надрізів. Однак можна надати квітці іншу форму, намалювавши по краю хвилясту або ламану лінію і вирізавши по контуру.Все «млинчики» слід скласти один на одного пірамідкой.После цього треба приготувати гарячий мильний розчин, покласти в нього заготовки і прати 10 - 15 хвилин. Час від часу буде потрібно розправляти пелюстки. Після слід злегка ущільнити елементи квітки, постукавши їх про тверду поверхню, і прополоскати холодною і гарячою водою.
3
Пелюстки потрібно вичавити в рушник, а потім розправити і скласти стопкою. Збирати квітка краще в мокрому вигляді, щоб після формування одразу надати пелюсткам потрібний вид, і вже після цього просушіть.Для серединки знадобиться вибрати намистини або гудзик. Після варто трохи «разлохматіть» квітка.
4
На закінчення треба обробити оборотну сторону квітки. Якщо прикраса задумано як брошка, можна вирізати додатковий гурток і пришити до нього шпильку, приклавши маленький прямокутник з того ж матеріалу. Потім варто пришити гурток до готового квітці із зворотного боку стежками через верх. Важливо стежити, щоб стібки не опинилися на лицьовій стороні квітки; краще пришивати за задні листики і не дуже близько до краю.
Зверніть увагу
Ця квітка може бути не тільки брошкою, а й прикрасою для волосся, якщо прикріпити його до гумки, шпильки або обідку. Інші варіанти - пришити квітку на сумку або прикрасити ним штори в кімнаті.
Корисна порада
При необхідності можна зробити квітка більш плоским (не "розкуйовджуються»), взяти для кожного «шару» матеріали різних кольорів і врешті вишити пелюстки нитками муліне та бісером.