Як зберігати перли. натуральні перли може померти.

Перли відноситься до мінералів, які мають органічне походження. Виробляє його особливий вид молюсків, які б виробляли перламутр. Людству перли відомий з незапам'ятних часів - перлини знаходили при розкопках Помпеї, в древніх скарбах. Вважається, що перли примхливіше своїх неорганічних дорогоцінних побратимів, а тому, щоб перлове намисто або сережки не втратили свого сяйва, їх потрібно правильно зберігати.
Інструкція
1
Носіння жемчугаЧтоби перлини не тьмяніли, втрачаючи свій блиск і благородне сяйво, перли потрібно носити якомога частіше. Контакт зі шкірою людини, її шкірними виділеннями благотворно впливає на камінь. Існує навіть повір'я, що якщо власник забуває про своє перлах - камінь тьмяніє, засмучується і навіть може умереть.Однако для перлів вкрай шкідливі досягнення косметичної й парфумерної промисловості, якими користується людина. Позбавити намисто блиску може контакт з дезодорантом, духами, різноманітними кремами. Збираючись кудись, прикраса з перлинами слід надягати на себе через 10 хвилин після того, як закінчений макіяж. Після повернення додому, перлинні нитки, браслети, сережки знімаються з тіла першими. Крім того, потрібно пам'ятати, що цей мінерал не любить яскравого сонячного світла, а значить, він абсолютно не підходить для літнього туалету.
2
Зберігання жемчугаХраніть перли слід окремо від інших ювелірних прикрас. Робиться це тому, що в скриньці з діамантовими кільцями, срібними та золотими кольє ніжні перлини можуть подряпатися об гострі краї інших украшеній.В шкатулці для коштовностей у перлів повинен бути свій відділ. Але найкраще зберігати кольє, сережки, каблучки з перлами в мішечку із замші, оксамиту, інший неабразівной тканини. Бавовняні тканини не підходять для зберігання жемчуга.Каждие два-три роки потрібно міняти нитки в намисті, заново нанизуючи перлини. Як правило, цю послугу пропонують в ювелірних майстернях.
3
Догляд за жемчугомЖемчужіни періодично слід полірувати оксамитової ганчірочкою, видаляючи з них наліт і забруднення. Якщо виникла необхідність провести чистку перлів, робиться це за допомогою солі і полотняного мішечка. Потрібно присипати намисто або браслет чайної ложкою солі, а потім загорнути в лляну тканину. Тканина слід полоскати у воді до тих пір, поки не розчиниться вся сіль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zP_SMKCB8N8
Перли - досить крихкий і ніжний камінь. Навіть штучно вирощена перлина має тонкий шар перламутрового напилення. Періодично його потрібно чистити, але робити це бажано обережно, інакше на камені утворюються мікротріщини, в які надалі потраплятиме бруд.
Інструкція
1
Щоразу, як ви знімаєте прикраса і кладете його в шкатулку, протирайте перлину м'якою сухою ганчірочкою. Таким чином ви видалите забруднення, які утворилися на ній протягом дня. Не забувайте знімати прикрасу, коли ви миєте руки або наносите живильний крем на шкіру.
2
Якщо перли втратив блиск, протріть його серветкою трохи змоченою в оливковій олії. Не використовуйте інші види масел, користі від них не буде, а перли може потемніти. Також стежте, щоб після такої обробки на камені не залишалося масла. Зазвичай після обробки маслом перли набуває особливого блиску.
3
Коли прикраса сильно забруднене, помийте його в слабкому мильному розчині. Бажано в м'якому шампуні без лугу. Після цього промийте перлину в чистій прохолодній воді і покладіть сохнути на м'яку серветку. Не використовуйте для миття гарячу воду, перламутр придбає каламутний колір.
4
Коли всі варіанти очистки перлів не допомагають, то його можна «оживити» картопляним крохмалем. Насипте на ганчірочку трохи крохмалю і потріть прикраси. Особливо не старайтеся, щоб не пошкодити перламутр. Для очищення використовуйте оксамит або фланель.
5
Ювеліри чистять такого виду камінчики спеціальними засобами. Віддайте свою прикрасу в руки професіонала, і воно засяє знову.
Корисна порада
Не використовуйте для очистки ніякі кислоти або абразивні речовини. Вони зашкодять перлину.