Як зробити ескіз.

Втілення майже будь-якого творчого задуму починається з ескізу. Ескізування - це важливий етап розвитку ідеї та пошук прийнятних форм втілення. Ескіз може знадобитися не тільки художнику, а й скульптору, письменнику або інженеру.
Інструкція
1
Починається будь-яка робота з хорошої ідеї, творчої задумки, гіпотези, коли у вас є задум треба переходити до його здійснення і перший крок в цьому - ескізування. Створення ескізу допомагає розвинути, визначити сильні і слабкі сторони майбутньої роботи, створити план по втіленню і знайти вірний формат виконання. В якомусь сенсі, ескізування не тільки пошук форми, а й елемент планування.
2
Якщо ви художник, при створенні ескізу зверніть увагу на композицію, яку створюєте. Як розташовані елементи відносно один одного і від кордонів картини, які пропорції. Ви вибираєте форму, розмір і формат майбутньої роботи. Спробуйте різні композиції, вона може бути як замкнутої, так і відкритої, яка передбачає розвиток зовні. Визначте, що у вашій роботі головне. Зверніть увагу на те як об'єднані частини в єдине ціле. Цілісність сприйняття роботи важлива умова її гармонійності. Якщо ваша роботи не буде виконана в монохромного техніці може мати сенс створення кольорового ескізу. Тут важливо звернути увагу на колірні співвідношення в картині. Які кольори будуть використовуватися, як будуть розставлені акценти, якою буде загальний колірний характер вашої работи.В можете створити один або кілька ескізів. Зазвичай число начерків зростає якщо робота масштабна. Ескіз часто виконується побіжно у вільній манері, але можуть бути і докладними. Традиційна для ескізів ручна подача матеріалу, але зараз часто використовуються комп'ютерні програми.
3
Фотографи схожим чином створюють ескізи для своїх кадрів. Для фотографа важливі ті ж моменти, що і художнику, розвиток сюжету, гармонійність композиції, цілісність сприйняття. Щоб краще продумати кадр, можна переносити свої ідеї на папір в процесі ескізування.