Як зробити посмішку красивою.

Добре мати красиву посмішку ! Зачаровувати протилежну стать, розташовувати до себе начальство, завжди вдало виходити на фотографіях ... А якщо усмішка не така приваблива, як хотілося б? Чи можна щось виправити? Як зробити посмішку красивою?
Інструкція
1
Доглядайте за порожниною рота. Здорові та міцні зуби і ясна - необхідні складові красивої посмішки. Елементарні правила гігієни, такі як чищення зубів два рази в день і використання зубної нитки, надовго збережуть здоров'я ваших зубов.Регулярно відвідуйте кабінет стоматолога. Простіше впоратися з карієсом на ранній стадії, ніж лікувати запущену форму хвороби. Очищайте зуби від зубного каменю, вчасно ставте пломби.
2
Доглядайте за шкірою губ. Використовуйте живильні гігієнічні помади або бальзами для пом'якшення шкіри губ. На ніч змащуйте губи медом або вершковим маслом, бажано робити це щовечора, особливо в зимовий час і ранньою весной.Обращайте увагу на якість декоративної косметики, яку ви використовуєте для макіяжу губ. Не економте на помаді і блиску для губ, купуйте якісну косметику у гідних виробників, погоня за дешевизною може обернутися алергічними висипаннями і сухістю шкіри губ.Чтоби зробити посмішку красивою, підберіть відповідний до типу вашої зовнішності тон губної помади. Якщо є можливість, скористайтеся послугами візажиста, який підбере кольори, що підходять саме вам.
3
Виконуйте спеціальні вправи, що допомагають зробити посмішку красивою і відстрочити поява мімічних зморшок. Приділяйте цьому комплексу всього кілька хвилин на день, але регулярно, результати вас порадують дуже скоро.Упражненія для красивої посмішки: - максимально напружуючи губи, витягніть їх «в поцілунку», відкрийте рот, потім зімкніть губи і розслабтеся; - щільно зімкнутими і витягнутими губами окресліть в повітрі «вісімку»; - задувати полум'я уявної свічки; - зробіть вдих, надійти щоки, потроху випускайте повітря, відчуваючи губами вібрацію; - розтягніть губи в широкій посмішці, затримайте гримасу на кілька секунд, расслабьтесь.Каждое вправу повторите п'ять разів. Такий комплекс відмінно тренує мімічні м'язи, виконуйте його вранці і ввечері, результат буде помітний вже через пару тижнів.
Зверніть увагу
Не захоплюйтеся відбілюванням зубів. Звичайно, білі зубки зроблять посмішку красивою, але агресивне відбілювання може згубно позначитися на стані емалі. Якщо все-таки хочеться трохи освітлити колір, використовуйте щадні зубні пасти з відбілюючим ефектом.
Корисна порада
Більше позитиву! Найкрасивіша посмішка - природна і щира. Будьте життєрадісною і веселою, тоді й ваша усмішка стане чарівною.