Як поміняти обличчя на фото. Як на фото міняти обличчя.

Як поміняти на фотографії одну особу на інше? Нічого складного в цьому немає при використанні старого доброго фотошопа. Навіть особливих навичок не потрібно, щоб зробити "нової людини". Вам знадобитися тільки вибрати обличчя і підібрати тіло.
Інструкція
1
Відкрийте у фотошопі дві фотографії : ту, яка містить потрібну особу і ту, на якій ця особа необхідно поміняти. Бажано, щоб на фотографіях особи мали однаковий кут щодо камери: однакове освітлення, відстань і так далі. Отже, приступимо до операції.
2
Спочатку підготуйте фотографію, з якої буде "взято" обличчя. На панелі інструментів виберіть «Лассо» (Lasso Tool). Параметру «Растушевка» (Feather) задайте величину 5 пікселів. Обережно обведіть обличчя. Візьміть всі зморшки і складки. Але лоб обрисуйте приблизно менше половини, не потрібно захоплювати його весь. Скопіюйте виділене місце. Для цього в меню натисніть «Редагування (Edit) -> Копіювати (Copy)». Також для цієї команди існують гарячі клавіші Ctrl + C.
3
Далі переходите до другого зображенню. Створіть новий шар. У рядку меню виберіть команду «Шари (Layer) -> Новий (New) -> Шар (Layer)». Або ж використовуйте клавіші Ctrl + Shift + N. Вставте в цей шар, скопійований раніше ділянку, тобто особа з першої фотографії . Виберіть «Редагування (Edit) -> Вставити (Paste)», або Ctrl + V.
4
Для початок потрібно підігнати нове обличчя за розміром, а якщо необхідно то і змінити кут. Щоб зробити цю операції використовуйте вільну трансформацію. В підменю «Редагування» (Edit) виберіть пункт «Вільна трансформація» (Free Transform). Далі необхідно скорегувати кольору. Отже, виберіть шар з новим обличчям, якщо вас там вже немає, і виберіть «Шар (Layer) -> Новий коригувальний шар (New Adjustment Layer) -> Тон/Насиченість (Hue/Sаturations)». У вікні поставте відмітку у пункту "Використовувати попередній шар для використання відсічній маски» (Use Previous Layer to Create Clipping Mask). Натисніть ОК. Підберіть параметри, щоб колір був рівним. Тепер таким же способом створіть ще один коригувальний шар, але на цей раз виберіть пункт «Яскравість/Контраст» (Brightness/Contrast) .Постарайтесь домогтися максимальної природності по контрасту і квітам.
5
За допомогою інструмента «Гумка» (Eraser Tool) зітріть з фотографії все зайве. Далі, якщо необхідно, накладіть тіні. В цьому вам допоможуть інструменти "Випалювання" (Burn) і "Освітлювач" (Dodge). Додайте світлі і темні ділянки за бажанням. Пам'ятайте, вам потрібно домогтися природності. Також ви можете додати фотографії різкості. Для цього виберіть "Фільтр (Filter) -> Різкість (Sharpen) -> Різкість (Sharpen)».