Як друкувати брошури.

Створювати і друкувати брошури або навіть книги можна за допомогою текстового редактора та принтера. Microsoft Office Word 2007 для цього цілком підходить - з його допомогою можна як створювати «з нуля» брошури досить складної структури, так і роздруковувати вже готові документи в цьому форматі.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word 2007
Інструкція
1
Запустіть текстовий редактор і завантажте в нього документ, який слід роздрукувати в форматі брошури . Це можна зробити як з головного меню редактора, розкритого клацанням по великій круглій кнопці Office, так і за допомогою гарячих клавіш. Відповідний пункт в меню називається «Відкрити», а гарячі клавіші йому призначені - це CTRL + O.
2
Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» в меню редактора і в групі команд «Параметри сторінки» відкрийте список, що випадає з написом «Поля». Виберіть у ньому самий нижній пункт - «Настроювані поля». Так ви відкриєте вікно «Параметри сторінки».
3
Знайдіть випадає список поруч із написом «кілька сторінок» - він поміщений в секцію «Сторінки» відкривається за замовчуванням вкладки «Поля». У списку слід вибрати рядок «Брошура». Коли ви це зробите, в цій секції з'явиться ще один список, що випадає поруч з написом «число сторінок у брошурі». У ньому можна вказати обмеження кількості сторінок або залишити значення за умовчанням («Все»).
4
Встановіть значення відступів від країв листа і відстані між сторінками на одному аркуші у відповідних полях введення у верхній секції на цій же вкладці.
5
Перейдіть на вкладку «Размер бумаги», якщо для друку ви будете використовувати формат паперу, відмінний від встановленого за замовчуванням формату A4. У верхній секції на цій вкладці можна вибрати потрібний формат зі списку стандартів або вказати свій власний, вказавши його розміри в сантиметрах.
6
Клацніть закладку «Джерело паперу» і в секції «Розрізняти колонтитули» виставте потрібні відмітки. Якщо ваш документ має нумерацію сторінок або колонтитули, то для того, щоб вони друкувалися завжди в зовнішнього краю (або внутрішнього), треба поставити відмітку в полі «парних і непарних сторінок». Для парних сторінок при друку брошури зовнішнім буде правий край, а для непарних - лівий.
7
Натисніть кнопку «OK», коли всі необхідні установки будуть змінені.
8
Якщо ви збираєтеся створювати брошуру з нуля, то, можливо вам підійде один з готових шаблонів розмітки, які можна завантажити з публічного сховища безпосередньо в Word. Для цього треба розкрити головне меню, вибрати в ньому пункт «Створити» і в лівій колонці діалогу клацнути пункт «Брошури». У вас буде можливість вибрати один з відповідних варіантів по картинці і опису, а потім відкрити його для редагування, натиснувши кнопку «Завантажити».
9
Натисніть сполучення клавіш CTRL + P, щоб відправити брошуру на друк, коли закінчите її редагування та оформлення.