Як в'язати гачком в картинках.

В'язання гачком виникло давно, ще в давнину, і як не дивно, довгий час вважалося виключно чоловічим заняттям. Створення полотен або мережив за допомогою спеціального в'язального гачка завжди було актуальним і популярним. Це досить нескладний вид рукоділля, який дозволяє створювати вироби різної фактури, об'ємні і ажурні. Існує безліч різних гачків, вони відрізняються за матеріалом і за розміром. Якщо ви хочете навчитися основним прийомам в'язання гачком, то ось декілька порад для вас.
Інструкція
1
Звертайте увагу на становище своїх рук при в'язанні. Руки повинні рухатися вільно. Перекиньте нитку через вказівний палець лівої руки до себе, а потім притисніть його великим пальцем. Нитка повинна проходити між вашою долонею і іншими пальцями лівої руки. Регулюйте натяг нитки великим і вказівним пальцем.
2
Спочатку набирають першу петлю. Щоб створити її, поверніть ваш гачок борідкою вліво. Рухом «від себе» введіть під нього нитку вгору від вказівного пальця лівої руки. Потім гачок з накинутою на нього ниткою поверніть проти годинникової стрілки, притисніть великим пальцем до вказівного нитку в тому місці, де вона перекрутилася. Далі знову введіть гачок під нитку з лівого сторони.Подденьте борідкою гачка нитку, протягніть її в петлю і затягніть вузлик. Ваша перша петелька готова.
3
Тепер нам необхідно набрати так звані повітряні петлі, які стануть основою вироби. Всуньте гачок в першу петлю, захопіть нитку і витягніть. Таким чином наберіть стільки петель, скільки вам нужно.Затем захопіть нитку і протягніть через петлю ланцюжка. Ще раз накиньте на гачок нитку і протягніть її через обидві петлі.
4
Основні петлі при в'язанні гачком - це стовпчики. Є стовпчики з накидом, без накиду, напівстовпчик і так далі. Розглянемо найбільш простие.Чтоби зв'язати напівстовпчик, зробіть ланцюжок з повітряних петель, а потім введіть гачок в третю за рахунком від тієї, яка знаходиться на гачку. Підчепивши робочу нитку, протягніть її через петельку ланцюжка і ту, що у вас на гачку. Напівстовпчик готовий. Далі повторюйте цю петлю, пропускаючи гачок в кожну повітряну петлю.Столбік без накиду в'яжеться наступним чином. Введіть гачок в третю петлю, як в попередньому прімере.Столбік з накидом - це модифікація попередньої петлі. Введіть гачок в четверту петлю ланцюжка, протягнете в неї петлю з робочої нитки. Накиньте робочу нитку на гачок, протягнете її через петлю і накид. Потім піддіньте робочу нитку і протягніть її через дві петлі на гачку. І так далее.Освойте спочатку ці петлі, а потім пошукайте схеми інших, більш складних. Удачи вам, удосконалюйтеся і створюйте красу!