Як назвати відділ.

Вас призначили керівником, ви відкриваєте новий підрозділ в компанії, а, можливо, ви вирішили конкретизувати діяльність кількох співробітників і обмежити їх профіль роботи створенням спеціалізованого відділу . У разі, коли відділ створений, а назва йому ще не придумано, скористайтеся наступними рекомендаціями.
Інструкція
1
Найпростіший варіант назви відділу звучить також як і посади співробітників, які працюють у ньому. Наприклад, якщо у відділі зібралися керівники, директори з маркетингу, реклами, зв'язків з громадськістю, то відділ можна назвати «Дирекція з маркетингу та реклами».
2
Якщо у відділі працюють менеджери, різних спеціальностей, але пов'язаних загальним проектом або спілкуванням з клієнтами, то можна позначити відділ загальною назвою, що характеризує кінцеву мету діяльності цих співробітників. Наприклад, якщо відділ складається з дизайнера, менеджера з переговорів з клієнтом (account менеджер), копірайтера і менеджера, відповідального за креатив, то відділ можна назвати «Product відділ», тобто тут розробляється певний продукт або послуга для клієнта.
3
Відділ, в якому менеджери збирають претензії від клієнтів, їх скарги, гарантійні талони, можна охарактеризувати, як «Відділ якості» або «Сервісний відділ».
4
Менеджери, функція яких відповідати на вхідні дзвінки та інформувати потенційних клієнтів про послуги компанії, акції і т.п. зазвичай розташовуються в відділі «Call центр». Але, якщо це назва вам не подобається, то відділ можна перейменувати на «Інформаційний». Така назва відділу звучить більш благородно і не асоціюється з безперервним потоком телефонних дзвінків.
5
Назвати відділ можна і спільними зусиллями з співробітниками компанії. Так, оголосіть про конкурс - про назву відділу , розмістіть ящик на першому поверсі в офісі, куди можна буде складати працівникам свої пропозиції. Після закінчення 10 днів, озвучте кожен запропонований варіант назви відділу і проголосуйте за кращу пропозицію.
6
Головне, назва відділу повинно правильно відображати його напрямок діяльності. Тому, якщо у відділі працює більше одного десятка чоловік, і у кожного співробітника своя специфікація роботи, то слід цей відділ розділити на два, а назви дати їм більш конкретні. Наприклад, замість одного відділу «Відділ реклами», можна організувати «Відділ зовнішньої реклами» та «Відділ інтернет реклами».