Як підключити джойстик до ноутбука. гри на ноутбуці через джостик.

Досить часто люди набувають для розваги джойстики для ноутбуків і комп'ютерів. Він потрібен для зручної гри. Однак просто придбати таку річ можуть багато, але правильно налаштувати зможе не кожен.
Інструкція
1
Великою популярністю користується аналоговий джойстик літакового типу. Його дуже не просто правильно підключити і відкалібрувати. У магазинах можна також знайти різноманітні рулі та цифрові багатокнопковий контролери, проте вони не дуже зручні для керування літаком в грі. Існують також програмовані цифрові джойстики . Вони приваблюють своєю універсальністю, але коштує дорожче.
2
З аналогових джойстиків особливу увагу потрібно приділити Genius Flight2000 F-22 від фірми KYE Systems Corp, який володіє практично всіма можливостями. Його рукоятка дуже схожа на рукоятку, яка використовує в новітньому американському винищувачі F-22 компанії «Локхід-Мартін». Гравець може випробувати такі ж відчуття, що і пілот винищувача.
3
Правою рукою потрібно управляти рукояткою, на яку також встановлена кнопка стрільби у вигляді спускового гачка, а також три додаткові кнопки. У грі вони можуть виконувати різні функції. За допомогою додаткових кнопок найчастіше виробляють перемикання зброї і перебирання цілей. Практично в будь-якій грі можна робити зміну призначення кнопок на свій розсуд. Поряд з кнопками на рукоятці встановлений чотирьохпозиційний перемикач напрямку огляду. З його допомогою можна направити погляд пілота вперед, направо, наліво і назад. За допомогою клавіатури під час бою навряд чи вийде дивитися по сторонах.
4
Щоб підключити такий аналоговий джойстик не потрібно встановлювати різні драйвера. Обов'язковою умовою є наявність ігрового порту. Він зазвичай мається на звукових платах. Якщо там його немає, то шукайте на платах портів введення-виведення, які застосовувалися в 486-х і більш старих комп'ютерах.
5
Вимкніть комп'ютер. Робити це потрібно обов'язково при підключенні будь-яких кабелів. Ззаду на системному блоці знайдіть ігровий порт. Він являє собою роз'єм, в якому 15 контактів, розташованих у два ряди. За розмірами він трохи більше, ніж послідовний порт для мишки. У цей гніздо потрібно вставити кабель від джойстика, а потім включити комп'ютер. Підключення виконано.