Як замінити грубку ВАЗ 2110. Як замінити радіатор в ваз 2110.

В автомобілі ВАЗ-2110 грубка являє собою роздільну систему, яка включає в себе безпосередньо сам обігрівач і розподільник повітря. Через суворих зим іноді доводиться виконувати заміну грубки.
Інструкція
1
Відкрийте капот і відключіть негативний дріт від акумуляторної батареї автомобіля. Після цього злийте охолоджуючу рідину. Проведіть попередню підготовку: зніміть накладку вітрового скла, оббивку моторного відсіку, склоочисники, відключіть дроти електродвигуна і шланг від клапана заслінки.
2
Акуратно ослабте хомут, який зміцнює паровідвідна трубку отопітеля, і від'єднайте її. Те ж саме виконайте і з хомутами шлангів обігрівача, після чого зніміть самі шланги. Візьміть у руки хрестоподібну викрутку і відверніть гвинти, якими кріпиться корпус обігрівача до щитка. Перед цим зніміть панель приладів, тому що підібратися до гвинтів кріплення досить складно, особливо при процесі складання. Тому відверніть ці гвинти з салону і підніміть обігрівач.
3
Два самореза розташовуються вгорі, один - знизу і останній з правого боку під шумоізоляцією. Вийміть обігрівач з моторного відсіку. Передній кожух знімається шляхом від'єднання скоб зверху і двох саморізів, що знаходяться внизу. Після цього зніміть кожух і вийміть електродвигун обігрівача.
4
Викрутіть чотири гвинти, якими кріпиться передній корпус, і отстегните чотири скоби, після чого акуратно від'єднайте корпус повітрозабірника і задній кожух обігрівача. Витягніть радіатор і заслінку. Відкрутіть саморізи, якими кріпиться кришка кожуха обігрівача. Після цього можна зняти заслінку.
5
Проведіть заміну грубки, і зберіть все в зворотному порядку. Пам'ятайте, що краще замінити поролонові ущільнювачі радіатора. Слідкуйте за тим, щоб вилка на осі заслінки збіглася з важелем. Перевірте це з порушеного положенню заслінки, бо якщо вона опущена, то зачеплення не відбулося. Після цього знову залийте охолоджуючу рідину і перевірте працездатність обігрівача.