Як перевірити магнітолу.

Магнитола - це той прилад, без якого автомобіль стає нудним і буденним. Найчастіше штатні магнітоли залишають бажати кращого або ж у базових комплектаціях відсутні зовсім. Будь-яку нову магнітолу необхідно ретельно перевірити.
Інструкція
1
Перевірте підсвітку магнітоли. Для цього поверніть ключ запалювання в положення ACC ON. Після цього включіть ближнє світло і безпосередньо саму магнітолу . Тепер уважно подивіться, чи всі кнопки, які повинні, підсвічуються. Якщо помітили несправності, то перевірте коннектор, що відповідає за підсвітку, або ж відкрийте інструкцію і проведіть заміну.
2
До включення запалення натисніть на кнопку запуску магнітоли, перевірте, чи запрацює вона. Потім відключіть її і повторіть операцію ще раз. Тепер заведіть двигун і повторіть процедуру. У разі непрацездатності апарату, перевірте цілісність запобіжників і надійність з'єднання конекторів.
3
Увімкніть магнітолу і кілька разів перевірте, як працює ручка регулювання гучності. Для цього додавайте і зменшуйте гучність. При виявленні дефектів замініть магнітолу . Перевірте працездатність всіх кнопок, дотримуючись інструкції.
4
Проведіть перевірку на читання CD диска. Для цього вставте у відповідний роз'єм оригінальний диск з музикою. Уважно огляньте його на наявність подряпин, потертостей - все це може стати причиною того, що привід магнітоли не зможе відтворити диск. Пам'ятайте, що в холодну пору року читання CD може трохи загальмовується, що є нормою. Вставте диск, дочекайтеся відтворення, вийміть його і повторіть процедуру при включеному двигуні.
5
Якщо магнітола має роз'єм USB, то його також необхідно перевірити. Візьміть флешку, на якій знаходиться музика, і вставте у відповідний роз'єм. Працездатність носія попередньо перевірте в домашніх умовах. У магнітолі ж перемкніть кнопки пошуку вперед і назад. Якщо виявите дефекти, то не поспішайте міняти магнітолу , для початку перевірте проводку, яка йде від магнітоли до гнізда USB.