Як відправити смс на Київстар безкоштовно. безкоштовні смс київстар дізнатися хто.

Як у більшості операторів стільникового зв'язку, у компанії Київстар існує сервіс безкоштовної відправки смс своїм абонентам. Людина, з якою вам терміново потрібно зв'язатися, знаходиться в Україні, а у вас відсутня можливість зателефонувати. Надішліть смс за допомогою інтернету.
Вам знадобиться
  • Інтернет.
Інструкція
1
Щоб безкоштовно відправити смс на Київстар , зайдіть на офіційний сайт оператора мобільного зв'язку http://www.kyivstar.ua.
2
У правій частині екрана над великими буквами SMS клікніть по "Вiдправіті". Це слово означає не що інше, як "відправити".
3
На що відкрилася станиці вас повідомлять про кількість відправлених повідомлень на Київстар з вашого комп'ютера за минулий день: "Сьогодні з Вашої IP-адреси не Відправлено Жодний короткого ПОВІДОМЛЕННЯ". А також коротко сповістять про нові сервіси компанії Київстар в сфері відправки смс своїм абонентам.
4
В поле "Номер телефону" виберіть Kyivstar і комбінацію перших трьох цифр номера телефону адресата. В сусідньому полі праворуч введіть інші сім цифр номера.
5
Виберіть символи, за допомогою яких будете писати своє повідомлення в меню "Набір сімволів": латинські знаки ("латиниця") або кирилицю ("кирилиця").
6
В наступному полі "Текст ПОВІДОМЛЕННЯ" напишіть ваше повідомлення. Зліва від поля для введення тексту ви побачите, скільки знаків ще можете написати: "залиша 120 сімволів". В одному повідомленні не може міститися більше 120 символів.
7
Тепер клікніть по "Відправіті", що означає "Відправити".
8
Перед вами з'являться картинки. Виберіть із запропонованих картинок ті, що відповідають завданню ("Для того, щоб надіслаті SMS, вкажіть 2 картинки живої природи"). З дев'яти картинок клікніть по двом, що зображує жівотних.Ето пропонується зробити для захисту сайту від комп'ютерів/ботів.
9
Знову клікніть по "Вiдправіті". Ви побачите повідомлення про відправку смс на Київстар і дату здійснення операції за Київським часом.
Зверніть увагу
З одного IP можна відправляти смс не частіше одного разу на 2 мінути.Вводімий номер телефону повинен складатися тільки з цифр, не допускається застосування прогалин і пунктаціонних знаків.
Корисна порада
Незважаючи на те, що телефонні оператори пропонують при написанні смс вибирати між латиницею та кирилицею, робота сервісу буде коректніше при написанні тексту латинськими символами.