Як розрядити автомобільний акумулятор. розрядився акумулятор в машині.

На дворі спекотне літо, але автомобілісти зі стажем вже зараз, слідуючи народній мудрості, в якій йдеться про санях і возі, обмірковують заходи з підготовки до зимової експлуатації. А в холодну погоду необхідно забезпечити машину надійним акумулятором .
Вам знадобиться
  • - зарядний пристрій.
Інструкція
1
Добре заряджена акумуляторна батарея зуміє забезпечити енергією стартер для успішного запуску мотора в будь-яку погоду. Саме від неї залежить ступінь навантаження на водія в осіннє-зимовий період. Якщо бути точніше, то від здатності АКБ утримувати свою ємність.
2
У зв'язку з вищесказаним, від експлуатації батареї в літню пору року залежить ні багато, ні мало її безвідмовна робота взимку. Автомобільний генератор розрахований таким чином, що виробляється їм енергія забезпечує тільки підзарядку акумулятора в межах 70-80 відсотків щільності. І щоб відновити втрачену ємність після кожного запуску двигуна стартером, силовій установці потрібно працювати на середніх оборотах безперервно протягом двох годин, як мінімум. Самі розумієте, що в умовах пересування транспорту в межах міста дотримання подібного режиму просто неможливо.
3
Висновок напрошується сам: акумуляторну батарею напередодні зими потрібно наситити енергією. Але, як не дивно, для відновлення щільності електроліту з одночасним підвищенням її ємності енергоблок необхідно попередньо розрядити.
4
Для досягнення поставленої задачі АКБ знімається з автомобіля, і до його клем під'єднується навантаження у вигляді електромоторчіком або лампочки, потужністю в межах 40 ват. В ході зазначеного процесу потрібно періодично контролювати напругу на клемах батареї (підключіть до неї вольтметр). Максимально низький допустимий рівень розряду дорівнює 11,7 вольт. У випадках його подолання в акумуляторі настає незворотний процес, і його можна здати в утиль.