Як розібрати задній міст.

В ході підготовки до проведення капітального ремонту автомобіля з нього демонтуються, розбираються і дефектів всі вузли та агрегати. Подібна завбачливість, як показала практика, ніколи не буває зайвою. Агрегати, що не проявляли ніяких ознак несправностей в процесі експлуатації, зняті і розібрані подетально, виявлялися підчас гранично зношеними.
Вам знадобиться
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
Автомобіль, з якого планується демонтувати ведучий задній міст , поміщається на оглядову яму або підйомник. Знизу откручиваются болти кріплення карданного вала і від'єднується скоба троса приводу гальма стоянки. Від регулятора гальмівних сил відкручується шланг гідроприводу гальм на задню вісь.
2
Від міст а від'єднуються: реактивні штанги (одна поперечна і дві повздовжні), амортизатори, тяга регулятора гальмівних сил. Після чого автомобіль, або задня частина його кузова, піднімається, і задній міст викочується.
3
Тепер можна приступити до його детальної розбиранні. В першу чергу з міст а демонтуються колеса з дисками, і під балку підставляються жорсткі опори. Потім з обох сторін знімаються гальмівні барабани і розбираються механізми, розташовані під ними. Через отвір у фланці півосі откручиваются чотири болта її кріплення до «панчосі», і за допомогою ударного знімача вона випрессовивается зі свого штатного місця. Аналогічна процедура виконується і на протилежній стороні міст а.
4
Після видалення полуосей викручуються вісім болтів кріплення корпусу головної гипоидной передачі до міст у, потім редуктор в зборі демонтується і розміщується на верстаті.
5
У тих випадках, коли є серйозні підстави з приводу надійності витягнутого вузла, його ремонт настійно рекомендується довірити виключно висококваліфікованому спеціалісту. Якщо розбирання редуктора не складає ніяких труднощів ні для кого, то збірка, і особливо наступна регулювання головної передачі процедура вельми складна, і потребує застосування спеціального обладнання.
6
Навіть невинна підтяжка гайки фланця «хвостовика» змінює параметри регулювань до такої міри, що неминуче спровокує вихід із ладу редуктора заднього міст а за дуже короткий пробіг.