Як зробити прямоточний глушник.

Прихильників спортивного стилю їзди із загального потоку транспортних засобів виділяє характерний тюнінг машини, немислимий без прямоточної системи відводу відпрацьованих газів. Хоча нерідко зустрічаються і більш скромні шанувальники подібної агресії на дорогах, які не обтяжують себе повноцінним форсуванням мотора і обмежуються лише нарощуванням децибел, що видаються глушником.
Вам знадобиться
  • - відрізок нержавіючої труби діаметром 100-700 мм,
  • - відрізок нержавіючої труби діаметром 60-400 мм,
  • - фланці діаметром 100 мм з отвором 60 мм - 2 шт,
  • - сітка з жароміцної стали 600Х680 мм,
  • - мінеральний утеплювач 600х700 мм.
Інструкція
1
Прямоточний глушник можна з легкістю придбати в будь-якому автомагазині. Подібні тюнінгові аксесуари користуються підвищеним попитом серед молодих водіїв, які мріють про позамежних швидкостях під час руху. Але справжній спортсмен, як правило, веде аскетичний спосіб життя і не терпить вихваляння, тому він ніколи не візьметься за установку ширвжитку, призначеного для хлопчаків. І його не зможуть підкупити наклейки іменитих брендів і вихолощений дизайн виробу, тому що довіряти в спортивному тюнінгу можна тільки тому, що зроблено власними руками.
2
Отже, якщо ви вирішили долучитися до світу спорту для справжніх чоловіків, то пора почати з самого простого - з виготовлення прямоточного глушника для своєї машини, який при помірній їзді видає шум, нічим не відрізняється від бюджетних побратимів, але після подолання двигуном 3000 об/хв він починає проявлятися характерним рокотом мотора.
3
На початку на дві рівні частини розрізається відрізок труби діаметром 60 мм. До однієї з них посередині приварюється фланець - це буде вхідний патрубок. Зовнішню частину поки залишаємо без змін, а в тій половині, яка буде всередині глушника, просверливаются безліч отворів електродрилем зі свердлом діаметром 5-6 мм. Потім фланець з наконечником вваривают в трубу діаметром 100 мм, втопивши його всередину на 10 мм.
4
Далі готуємо другий патрубок глушника: до залишився у нас відрізку труби діаметром 60 мм приварюють фланець на відстані 80 мм від краю - ця частина буде пізніше вставлена в майбутній глушник .
5
Тепер всередину труби діаметром 100 мм необхідно помістити мінераловатний утеплювач, який непогано справляється і з шумопониженням. Щоб полегшити завдання щодо заповнення глушника, вата згортається по діаметру труби і пропихується до тих пір, поки не досягне фланця з протилежного боку.
6
Сітка згортається і опускається усередину вставленого утеплювача, але так, щоб вона наділася всередині глушника на патрубок з просвердленими отворами.
7
Після того як тепло- шумоізолятором і сіткою заповнили глушник , в нього вставляється коротким кінцем всередину підготовлений заздалегідь фланець з патрубком, який утапливается на глибину 10 мм і приварюється в трубі електрозварюванням.
8
Зі старого глушника «болгаркою» зрізаються елементи кріплення, які потім переносяться на прямоточний, і також приварюються зварюванням.
Якщо ви прихильник спортивного стилю їзди, то з усього транспортного потоку ваш автомобіль повинен виділятися характерним тюнінгом, який немислимий без прямоточного глушника в системі відводу газів. Правда досить часто зустрічаються любителі абсолютно не обтяжують себе надійним форсуванням мотора і виробляють потужний потік децибел, що видаються глушником.
Інструкція
1
Хоча прямоточний глушник можна купити в будь-якому автомагазині, справжній спортсмен, що не терпить вихваляння і ведучий аскетичний спосіб життя, ні в якому разі не візьметься за установку ширвжитку, залишивши цей спадок хлопчакам. Адже довіритися в спортивному тюнінгу розумно тільки тому, що зробив сам лічно.Чтоби самому зробити ремонт глушників або його збірку, придбайте: - відрізок нержавіючої труби діаметром 60-400 мм; - фланці діаметром 100 мм з отвором 60 мм - 2 шт; - відрізок нержавіючої труби діаметром 100-700 мм; - мінеральний утеплювач 600 * 700 мм; - сітку з жароміцної стали 600 * 680 мм.
2
Розріжте відрізок труби діаметром 60 мм на дві рівні частини. До однієї з них приварюють посередині фланець, тим самим отримаєте вхідний патрубок. Залиште зовнішню частину без змін, а в іншій половині, яка встановлюється всередині глушника, просвердлите свердлом електродрилі діаметром 5-6 мм, якомога більше отворів. Уварені фланець з наконечником у трубу діаметром 100 мм і утопите його всередину на 10 мм.
3
Далі підготуйте другий патрубок глушника за наступною схемою: до залишився відрізку труби, діаметром 60 мм, на відстані 80 мм від краю приваріть фланець; в процесі подальшої збірки цю частину потрібно буде вставити в майбутній глушник .
4
Помістіть всередину труби діаметром 100 мм мінераловатний утеплювач, це необхідно для зменшення шумів пристрою. Для спрощення завдання заповнення глушника, скрутіть вату по діаметру труби і пропихуйте її всередину до тих пір, поки вона не вийде з протилежного боку фланця.
5
Поверніть сітку і опустіть її всередину вставленого утеплювача, при цьому сітка всередині глушника повинна бути надіта на патрубок з просвердленими отворами.
6
Після установки Шумопоглотители і сітки, в глушник вставляйте фланець. Фланець, який підготували заздалегідь, необхідно вставити коротким кінцем всередину і втопити його на глибину 10 мм. Після чого просто приваріть його до труби електрозварюванням.
7
Зріжте «болгаркою» зі старого глушника всі елементи кріплення і приваріть їх на новостворений, прямоточний.